CVS DN 1291 Ultra Cam Hazneli Blender Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz

CVS DN 1291 Ultra Cam Hazneli Blender Set

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Mutfakta Kolaylık Sağlayan Kullanım Fonksiyonları

DN 1291, tek ürünle doğrama, rendeleme, öğütme, yoğurma ve karıştırma olmak üzere beş farklı fonksiyonu bir arada sunan çok sayıda aksesuardan oluşur. Tüm aksesuarlar, blender setinin motoruna kolaylıkla entegre edilerek kullanılabilir. Blender seti, tüm aksesuarlarıyla mutfakta sizlere zaman kazandırırken yemeklerinizin daha lezzetli olmasına da katkı sağlar.

Isıya Dayanıklı Öğütücü

Blender setinin öğütücü aksesuarı, motor gövdeye tek hareketle entegre ederek kullanılır. Paslanmaz çelikten üretilen bu aksesuar, hem korozyona hem de ısıya karşı direnç sağlar. Isı direnci sayesinde öğütücüyü ocakta pişmekte olan çorba gibi yiyeceklerinizi öğütmek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu aksesuarı bebek mamalarını hazırlamak ve sebzeleri püre haline getirmek için de güvenle kullanabilirsiniz.


Geniş Doğrayıcı Hazne Kapasitesi

DN 1291 blender setinin doğrayıcı haznesinin kapasitesi 1000 ml’dir. Hazne paslanmaz çelik bıçaklara entegre edilerek çalıştırılır. Güçlü ve ikili bıçak sistemi, sert sebze ve meyvelerin istenilen incelikte doğranmasını sağlar.

Çırpma İşlemleri için Çırpıcı Aksesuarı

Blender setinin mikser aksesuarı üç farklı parçadan oluşur. İki adet çırpıcı ayağı gövde adaptörüne entegre ettikten sonra çevirmeli sistemi sayesinde el motoruna kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Çırpıcı aksesuar metalden üretildiği için tüm gıdalarda güvenle kullanabilir. Paslanmaya karşı dirençlidir. Çırpıcı aksesuarla kek ve pasta gibi tatlıların yanı sıra limonata gibi içecekleri de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Yoğurma Fonksiyonu Sunan Blender Seti

DN 1291’in yoğurma işlerinde kullanabileceğiniz iki adet aksesuarı mevcuttur. Bunlar da tıpkı mikser gibi gövde adaptörüne bağlanarak çalıştırılır. Yoğurma aksesuarıyla kurabiye, ekmek ve gözleme gibi unlu mamülleri çok daha kısa sürede hazırlayıp servis edebilirsiniz.

Ölçü Kabı Kolaylığı

Blender setinin 600 ml kapasiteye sahip olan bir adet ince ve uzun ölçü kabı bulunur. Ölçü kapının üzerinde her 100 ml, çizgilerle gösterilir. Bu kabı hem tariflerinizde ölçü almak için hem de ince tasarımı sayesinde öğütücü aksesuarla birlikte içecek hazırlamak için kullanabilirsiniz.

Zaman Kazandıran Turbo Fonksiyonu

DN 1291 blender setinin gövde motorunun üzerinde turbo fonksiyonu ayarlamanız için özel bir tuş bulunur. Gövde motoru, 1700 W güç ile çalışır. Turbo fonksiyonunu aktif hale getirdiğinizde setin tüm işlevlerini en hızlı haliyle kullanabilirsiniz. Bu sayede mayonez gibi sosları kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Ergonomik Tutuş Sağlayan Gövde Motoru

Blender setinin gövde motoru, ergonomik tutuş sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu sayede ürünü kullanırken efor sarfetmenize gerek kalmaz. Ayrıca, gövde motorunun üzerinde turbo fonksiyonun yanı sıra bazı hamur işi gıdaları çırpmak ve sert sebzeleri doğramak için kullanabileceğiniz hız ayarı tuşu bulunur.

Teknik Özellikler

  • Blender Tipi: Çoklu set
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1 lt
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
  • Gövde Türü: Plastik
  • Hız Kademe Sayısı: 2
  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Motor Gücü: 1700 W

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 1291 SHARP SERİES ULTRA CAM HAZNELİ
Üretim Yeri
Türkiye
Marka
CVS
Güç (w)
1700 W
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok