CVS DN 1292 Sharp Multi 4 Bıçak Blender Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dört Farklı İşlev Sunan Blender Seti

DN 1292, mutfakta en çok zaman harcanan doğrama, öğütme, çırpma ve yoğurma gibi işlevleri sizin için kısa sürede tamamlar. Ürünün tüm aksesuarları, motor gövdesine entegre edilerek çalıştırılır. 

Kolay Kullanılan Doğrayıcı Fonksiyonu

DN 1292 blender setinin doğrayıcı haznesi 1200 ml kapasitesiyle fark yaratır. Yüksek kapasitesi, tek seferde tüm sebzelerinizi istediğiniz büyüklükte doğramanıza yardımcı olur. Ayrıca hazne, yan tarafındaki tutamak ile oldukça kolay kullanılır. Tutamak sayesinde doğradınız sebzeleri kolaylıkla tencereye aktarabilirsiniz.

Çelik Metal Öğütücü

Blender setinin en önemli aksesuarlarından biri olan öğütücü, metalden üretildiği için tüm gıdalarda güvenle kullanılabilir. Isıya dayanıklı özelliği sebebiyle sıcak yemeklerinizi öğütücüyle karıştırabilir ve yemeklerinizin içindeki sebzelerin öğütülmesini sağlayabilirsiniz. Metal öğütücüyü çorbaların ve bebek mamalarının yanı sıra soğuk kahve, limonata gibi içeceklerinizi hazırlarken de kullanabilirsiniz.

Yemek Hazırlığını Kolaylaştıran Ölçü Kabı

DN 1292’nin aksesuarları arasında 600 ml kapasiteye sahip olan plastik ölçü kabı bulunur. Ölçü kabının üzerindeki kademeli göstergeler sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi hazırlarken gereken miktarı rahat bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Güçlü Blender Motoru

DN 1292 blender setinin motoru 1700 W güç ile çalışır. Bu durum da yiyeceklerinizi hazırlamak için size zaman kazandırır. Aynı zamanda motor, patates ve elma gibi sert yiyeceklerin doğranması ve öğütülmesi için ideal kuvveti sağlar. Ayrıca, motorun üzerinde bulunan turbo fonksiyonu, tüm kullanım fonksiyonlarını hızlı şekilde çalıştırmanızı sağlar.


Kek ve Krepleriniz için Mikser Aksesuarı

Kek, krep, krema gibi yiyecekleri hazırlarken blender setinin mikser aksesuarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mikser ayakları, çelikten üretildiği için son derece dayanıklıdır. Yiyeceklerinizi istediğiniz kıvama getirene kadar hızlı ve rahat şekilde çalıştırmanızı sağlar.

Zaman Kazandıran Yoğurma İşlevi

DN 1292 alternatif birçok ürünün aksine yoğurma işlemini kısa sürede tamamlayabileceğiniz iki adet yoğurma aksesuarı ile birlikte satışa sunulur. Yoğurma aksesuarını motor adaptörüne entegre ederek evinizde kısa sürede alternatif ekmekler, bazlamalar ve gözleme gibi yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Ayarlanabilir Hız Ayarı

DN 1292 blender setinin gövde motorunun hemen üzerinde iki adet tuş yer alır. Bu tuşların yardımıyla tüm fonksiyonlardaki hızı hazırlayacağınız yiyeceğe göre rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Bu sayede hem zaman kazanabilir hem de yiyeceklerinizin daha lezzetli ve tam kıvamda olmasını sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Blender Tipi: Çoklu set
  • Hız Kademe Sayısı: 2
  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1200 ml
  • Gövde Türü: Plastik
  • Motor Gücü: 1700 W
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 1292 SHARP SERİES MULTİ 4 BIÇAK
Üretim Yeri
Türkiye
Marka
CVS
Güç (w)
1700 W
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok