CVS DN 1294 Sharp Series Sophia Blender Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz

CVS DN 1294 Sharp Series Sophia Blender Set

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

1200 Watt Güç Sunan Motor

DN 1294 blender seti, 1200 W motor gücüyle çalışır. Yüksek motor gücü sayesinde ürünü kullanarak hamur işlerinden lezzetli soslara kadar birçok yemeği istediğiniz kıvamda ve lezzette hazırlayabilirsiniz.

Üç Farklı Kullanım Fonksiyonu

DN 1294; doğrama, çırpma ve öğütme fonksiyonlarını bir arada sunar. Bu fonksiyonlar için ürünün üç farklı aksesuarı mevcuttur. Tüm aksesuarlar, motor gövde üzerinde tek hareketle entegre edilme özelliğine sahiptir.

Güçlü Çırpıcı Aksesuar

Kek, krema ve pankek gibi yiyecekleri hazırlarken kullanabileceğiniz çırpıcı başlık, tek parçadan oluşur. Çelik yapısı sayesinde tüm gıdalarda güvenle kullanılma özelliğine sahiptir.

Kolay Kullanılabilen Doğrayıcı Hazne

DN 1294, 860 ml kapasiteye sahip olan doğrayıcı haznesiyle kolaylık sağlar. Hazne, ikili bıçak sistemiyle çalışır. Güçlü bıçaklarla çalışan doğrayıcıyı kullanarak sert sebze ve meyveleri parçalamanın yanı sıra etlerinizi de kıyma haline getirebilirsiniz.

Etkili Sonuçlar için Yüksek Kapasiteli Ölçü Kabı

Blender setinin 600 ml’lik ölçü kabı bulunur. Ölçü kabının üzerinde, ml göstergeleri yer alır. Bu göstergeler sayesinde yiyeceklerinize istediğiniz kıvamı ve lezzeti elde edebilmek için doğru ölçülerde eklemeler yapabilirsiniz.

Isıya Dayanıklı Öğütücü Aksesuar

DN 1294 blender setinin öğütücü aksesuarı, paslanmaz çelik yapısıyla güvenli ve uzun süreli kullanım sunar. Aynı zamanda çelik yapı, öğütücü gövdenin sıcak yiyeceklerle birlikte kullanılmasını sağlar. Bu sayede öğütücü aksesuarı, ocakta kaynamakta olan çorbalarınızda kullanabilirsiniz. Ayrıca güçlü bıçakları sayesinde öğütücüyü kullanarak muzlu ve meyveli süt gibi içecekler  de hazırlayabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilme Özelliği

DN 1294’ün tüm aksesuarları makinede yıkanabilme özelliğine sahiptir. Çırpıcı aksesuarın entegre edildiği adaptörü ve motor gövdeyi ise nemli bir bez yardımıyla rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

İki Farklı Hız Seçeneği

Blender seti, turbo ve standart olmak üzere iki farklı hız seçeneği sunar. Hız seçenekleri için motor gövdenin üzerinde iki farklı tuş bulunur. Mayonez gibi hızla çırpılması gereken soslarda turbo, hassasiyet isteyen sıcak yiyeceklerin öğütülmesinde de standart hızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Blender Tipi: Çoklu set
  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 600 ml
  • Gövde Malzemesi: Plastik
  • Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 860 ml
  • Bıçak Özelliği: Çelik
  • Motor Gücü: 1200 W
  • Hız Kademe Sayısı: 2

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 1294 SHARP SERİES SOPHİA
Üretim Yeri
Türkiye
Marka
CVS
Güç (w)
1200 W
Renk
KIRMIZI
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok