Smeg BLF01 Retro Blender

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Bıçak Gücünü Keşfet

Blenderin sahip olduğu 800 W gücü ile işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilmektedir. Doğrama gücünü de etkileyen bu hız ile kişilerin işleri oldukça kolay hale gelmektedir. Hızlı bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi kişileri zaman tasarrufunu yapmasını da yanında getirecektir.

Kaymaz Taban Özelliği

Blenderin sahip olduğu kaymaz taban özelliği sayesinde blender çalışırken tabanında asla kaymalar meydana gelmez, yere düşmesi gibi olumsuz durumların oluşması engellenebilmektedir. Böylelikle daha verimli şekilde işlemler gerçekleşebilir.

Hız Kademeleriyle Kontrol Daima Sende

Blenderin sahip olduğu hız arttırma özelliği ile çeşitli şeylerin parçalanma işlemleri gerçekleşirken ürünün özelliğine göre hız arttırma işlemi yapılabilecektir. 4 çeşit hız artırma kapasitesinin olması en doğru şekilde işlemlerin gerçekleşmesin sağlayabilir.

Paslanmaz Çelik Bıçak

Sahip olduğu paslanmaz çelik bıçak yapısı ile blenderin uzun yıllar kullanılması mümkün olabilecektir. Ne kadar fazla kullanılırsa kullanılsın bıçakta kesinlikle zedelenmeler meydana gelmeyecektir. Uzun yıllar kullanılsa bile ilk günkü gücünü koruyabilecektir.

Temizlenebilir Bıçak Yapısı

Blenderin sahip olduğu çıkabilir bıçak yapısı sayesinde temizliğinin yapılması da oldukça kolay bir hal almaktadır. Blender her kullanıldığında bıçağı kolay bir şekilde çıkarılıp yıkanarak tekrar blendera takılması mümkün olacaktır. Aynı zamanda paslanmaz çelik yapısı ile de bıçak asla zarar görmez.

Buz Kırma Fonksiyonu İle Soğuk Tarifler Dene

Blenderin buz kırma özelliği ile soğuk içeceklerin hızlı bir şekilde hazırlanması mümkün olacaktır. Buzun sert yapısı blenderin yapısına ise asla zarar vermez. Buzlar saniyeler içinde parçalanarak sıcak yaz günlerinde soğuk içecekler yapılarak ferahlığın tadına varılabilmektedir

Özellikler

  • Hazne kapasitesi : 1.5 lt
  • Çıkartılabilir çift uç : Var
  • Pulse fonksiyonu : Var
  • Smoothie fonksiyonu : Var
  • Ice crush fonksiyonu : Var
  • hız seviyesi : 4
  • Maks. dönme/dakikası : 18000
  • Yumuşak başlangıç fonksiyonlu motor
  • Güç :  800 W
  • Ölçme kapağı : Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.