Smeg HBF01 Retro El Blender

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Smeg HBF01 Retro El Blender

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Hızlı Olmayı Bilir

Mutfaklarda pratik ve hızlı olmak zaman açısından oldukça önemli bir durumdur. Az zamanda çok iş çıkarmak isteyenler için üretilmiştir. Dilediğiniz an istediğiniz hızlı performansı gösterir ve hem mutfaklarınıza hem de hayatınıza yardım eder.

Küçük Olmayı Sever

Ürün son derece küçük bir tasarıma sahiptir. Mutfaklarda az yer kaplar ve tüm tezgâhlara uygun yapıdadır. Dar ve küçük yerlerde bile gücünü göstererek piyasadaki rakiplerine meydan okumayı başarır.

Tüm Yiyecekleri Alır

Haznesi son derece geniştir. Dilediğiniz kadar ürünü içine koyup farklı karışımlar elde edebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm yaratıcılık gücünüzü kullanın ve denemek için geç kalmayın. Eğlenceli dakikalar sizinle.

Kaliteli Performans

Ürün içinde yer alan tüm parçalar oldukça kaliteli bir yapıdadır. Dış etkilerden ya da sudan etkilenmez ve çalışma sistemlerine devam ederler. Dayanıklı yapıda olması da yıllar boyu mutfaklarınızda yer almasına imkan tanır.

Yıkama Pratikliği

Blenderin sahip olduğu çıkabilir bıçak yapısı sayesinde temizliğinin yapılması da oldukça kolay bir hal almaktadır. Blender her kullanıldığında bıçağı kolay bir şekilde çıkarılıp yıkanarak tekrar blendera takılması mümkün olacaktır. Aynı zamanda paslanmaz çelik yapısı ile de bıçak asla zarar görmez.

Vitaminli Yiyecekler

Blender ile işlem görmüş ürünler vitaminlerini korumaya devam eder. Sağlıklı olmayı sevenler için avantaj sağlayan yapısı ile insanların kalplerini de kazanmayı sever. Lezzetli ve bol vitaminli bir hayat sizin olur.

Özellikler

  • Güç : 1050 Watt
  • Gövde Malzemesi : Paslanmaz Çelik
  • Fincan Kapasitesi : 10
  • Su Seviyesi Göstergesi : Var
  • Cam Hazne : Var
  • Otomatik Kapanma : Var
  • Garanti Süresi (Ay) : 24

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
RETRO EL BLENDER HBF04
Üretim Yeri
İtalya
Marka
SMEG
Güç (w)
700 W
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Sub Kategori
TDA
Marka
SMEG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok