Smeg HBF01 Retro El Blender

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Olmayı Bilir

Mutfaklarda pratik ve hızlı olmak zaman açısından oldukça önemli bir durumdur. Az zamanda çok iş çıkarmak isteyenler için üretilmiştir. Dilediğiniz an istediğiniz hızlı performansı gösterir ve hem mutfaklarınıza hem de hayatınıza yardım eder.

Küçük Olmayı Sever

Ürün son derece küçük bir tasarıma sahiptir. Mutfaklarda az yer kaplar ve tüm tezgâhlara uygun yapıdadır. Dar ve küçük yerlerde bile gücünü göstererek piyasadaki rakiplerine meydan okumayı başarır.

Tüm Yiyecekleri Alır

Haznesi son derece geniştir. Dilediğiniz kadar ürünü içine koyup farklı karışımlar elde edebilirsiniz. Hayatınızdaki tüm yaratıcılık gücünüzü kullanın ve denemek için geç kalmayın. Eğlenceli dakikalar sizinle.

Kaliteli Performans

Ürün içinde yer alan tüm parçalar oldukça kaliteli bir yapıdadır. Dış etkilerden ya da sudan etkilenmez ve çalışma sistemlerine devam ederler. Dayanıklı yapıda olması da yıllar boyu mutfaklarınızda yer almasına imkan tanır.

Yıkama Pratikliği

Blenderin sahip olduğu çıkabilir bıçak yapısı sayesinde temizliğinin yapılması da oldukça kolay bir hal almaktadır. Blender her kullanıldığında bıçağı kolay bir şekilde çıkarılıp yıkanarak tekrar blendera takılması mümkün olacaktır. Aynı zamanda paslanmaz çelik yapısı ile de bıçak asla zarar görmez.

Vitaminli Yiyecekler

Blender ile işlem görmüş ürünler vitaminlerini korumaya devam eder. Sağlıklı olmayı sevenler için avantaj sağlayan yapısı ile insanların kalplerini de kazanmayı sever. Lezzetli ve bol vitaminli bir hayat sizin olur.

Özellikler

  • Güç : 1050 Watt
  • Gövde Malzemesi : Paslanmaz Çelik
  • Fincan Kapasitesi : 10
  • Su Seviyesi Göstergesi : Var
  • Cam Hazne : Var
  • Otomatik Kapanma : Var
  • Garanti Süresi (Ay) : 24

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.