Smeg HBF02 Retro El Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mikserin Enerjini Tariflerde Hisset

Smeg imzasını taşıyan mikser, 700 W gücünde hizmet verir. Etkili karıştırma işlemleri için bu ürünü kullanabilirsiniz. Katı gıdaları zorlanmadan ezer, parçalar. Meyve suyu, kek kreması, vb. yapımında yararlanabilirsiniz.

Tasarım Harikası El Blender Seti

Ezme ve parçalama işlemlerinin yanında doğrama, karıştırma, çırpma gibi pek çok işlemi de gerçekleştirmenize olanak sağlar. Blender setinin içindeki her üründen yararlanabilirsiniz. Salça, yemek, tatlı, vb. yapımında kullanabilirsiniz.

Doğrama Hazne Kapasitesi

0.5 litre doğrama alanı vardır. Sebze, meyve, vb. gıdaları kolayca doğrayabilirsiniz. Bu besin maddelerini doğrama haznesinde muhafaza edebilirsiniz. İstediğiniz yemeğin yapımında bu malzemeleri kullanabilirsiniz.

Çırpıcı Malzemesi

Çırpma işlemi için mikserden yararlanabilirsiniz. Kek, kurabiye, pasta gibi hamur işlerinin yapımında çırpıcıdan yararlanabilirsiniz. Onun paslanmaz çelikten imal edilmiş uç kısmı mevcuttur. Bu sayede büyük boydaki gıdaları bile un ufak hale getirebilir.

BPA İçermez Kaplar

Blender setinin içinde yer alan kaplar hiçbir şekilde BPA içermezler. Zararlı kimyasal ürünlerle imal edilmedikleri için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çocuklar ve bebekler için lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz.

Turbo Fonksiyonuyla Şimdi Hızlan

Mikser ve blender setinin turbo özelliği vardır. Bu avantajdan yararlanarak harika lezzetler hazırlayabilirsiniz. Misafir gelmeden önce hızlıca mutfakta yiyecekler pişirebilirsiniz. Bu işlemler için Smeg markalı ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Özellikler 

  • Güç : 1050 W
  • Gövde Malzemesi : Paslanmaz Çelik
  • Fincan Kapasitesi : 10
  • Su Seviyesi Göstergesi : Var
  • Cam Hazne : Var
  • Otomatik Kapanma : Var
  • Garanti Süresi (Ay) : 24

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.