Smeg SMF02 Retro Stand Mikser

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güvenilir Kullanım

En mükemmel deneyimi sunan güvenilir yapısı ile lezzeti tariflerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Sıra dışı bir deneyim sunan ışık hızında işlem yeteneklerini benimseyerek sizde yeteneklerinizi artırabilirsiniz.

Keskin Bıçaklar

Paslanmaz çelik bıçak yapısı size en kusursuz deneyimi sunmak adına geliştirilmiştir. Üst düzey kalite anlayışından bir an olsun taviz vermeyen kusursuz teknolojisi ile uzun ömürlü bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Dayanıklı Yapı

Sebze veya meyvelerin tümünü saniyeler içerisinde püre kıvamına getiren güçlü yapısı sayesinde sizde ışık hızında yeni işlem yeteneklerine kavuşabilirsiniz. Mutfakların vazgeçilmezi size en mükemmel deneyimi sağlar.

Tam Kıvamında Lezzetler

Ultra konfor sunarak size ışık hızında yeni yetenekler kazandıran stand mikser ile dilediğiniz tarifi deneyebilirsiniz. Homojen kıvamlar oluşturabilir ve bu sayede mutfaklarda harikalar yaratacak yemekler hazırlayabilirsiniz.

Beklentileri Karşılar

En ayrıcalıklı deneyimi sunan stand mikser sayesinde sizde profesyonel bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Kusursuz yapısı ile geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan stand mikser sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Ayrıcalık Sunar

Aradığınız yenilikçi teknoloji sunarak harikalar yaratmanıza yardımcı olan stand mikser tam kıvamında lezzetleri saniyeler içerisinde oluşturur. Bu sayede zamandan tasarruf sağlayabilir ve dilediğiniz kullanım şekline sahip olabilirsiniz.

Özellikler 

  • Ölçü Kabı Kapasitesi: 4800 ml
  • Güç (Watt): 800
  • Materyal: Alüminyum
  • Hız Kademesi: 10
  • Marka: Smeg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.