Tefal Activflow Pro Extreme Blend'N Go 1500 W Cam Blender Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Topaksız Çorbalar ve Pürüzsüz Smoothieler İçin Dört Dörtlük Performans

4 bıçaklı Activflow teknolojisi ile gerçek bir topak parçalayıcı, 1500 W, 1,5 l kapasiteli cam hazne, 0,7 l Blend'N Go Şişe: Hem ölçü hem taşınabilir hazne olarak kullanılabilen şişe, Sıçrama önleyici dizayn, Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar, Dilimleme ve doğrama için 2 disk, Paslanmaz çelik mikser ucu.

İnce ve Keskin Bıçaklar

Dilimleme için özel geliştirilmiş bıçaklar sayesinde pek çok meyveyi ince ince dilimleyebilirsiniz. Aynı şey sebzeler için de geçerlidir. Normal şartlarda çok uzun sürebilen dilimleme işlemini rahatça yapabilirsiniz.

Lezzetli Çorbalar Yapın

Çorbalarınızın homojen olması gereken durumlarda öğütücü ucunu kullanabilirsiniz. Haşlanmış sebzeleri rahatlıkla öğüten bu uç sayesinde hem lezzetli hem de göze hitap eden çorbalar yapabileceksiniz. Bu sayede tarifleri olması gerektiği gibi hayata geçirebilirsiniz.

Özellikler

  • 1500 W Güç
  • 1500 ml Doğrayıcı Hazne
  • Turbo Fonksiyonu
  • Doğrayıcı Ve Çırpıcı
  • Cam Gövde Malzemesi
  • Çelik Bıçaklar
  • Darbe Fonksiyonu
  • Activflow Teknolojisi
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.