Arzum AR3004-INX Çaycı Klasik Çay Makinesi

4,8

Arzum AR3004-INX Çaycı Klasik Çay Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Arzum AR3004-INX Çaycı Klasik Çay Makinesi

Çay severlerin ilk tercihi Arzum AR3004-INX çaycı klasik çay makinesi; geniş kapasitesi, kompakt tasarımı ve kolay kullanımı ile mutfaklardaki değişmez yerini korur. Bu ürünle kısa sürede çayın lezzetinden ödün vermeden çay demlemek son derece zahmetsizdir. Her mutfakta ihtiyaç duyulan Arzum AR3004-INX, ergonomik boyutu ile tezgahta çok yer kaplamaz. Kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan bu benzersiz ürün, oldukça kolay da bir kullanıma sahiptir. Kendiniz veya sevdikleriniz için damak tadınıza uygun son derece lezzetli çaylar demlemenize olanak sağlayan Arzum AR3004-INX çay makinesi, kaliteli yapısıyla size uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Eğer kalabalık bir aileyseniz ya da çay içmeyi çok seviyorsanız bu ürünü hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. Mutfağınızın parlayan yıldızı olmaya aday Ar3004-INX ile çayı demleme işlemi oldukça kısa sürer.

Mutfakların Yıldızı Arzum AR3004-INX

Son dönemlerde mutfaklarda bir ihtiyaç haline gelen çay makineleri, ileri bir teknoloji ile tasarlanarak çay demlemeyi pratik bir hale dönüştürür. Arzum AR3004-INX çaycı; ısıtma performansı, kaliteli yapısı ve göze çarpan dış tasarımı ile mutfağınıza oldukça yakışır. Son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanan bu ürün sayesinde çay demleme işlemi çok zamanınızı almaz. Paslanmaz çelik yapısı ile senelerce kullanabileceğiniz AR3004-INX, çaykoliklerin ilk tercihidir. Sahip olduğu teknik özellikleriyle öne çıkmayı başaran bu ürün, beklentilerinizi tamamiyle karşılar. Yalnızca özellikleri ve zahmetsiz kullanımı ile değil, her bütçeye uygun fiyat aralığı ile de kullanıcılarını memnun eden Arzum AR3004-INX çay makinesi, mutfağınızın vazgeçilmezi haline gelir. 

Arzum AR3004-INX ile Tanışın

Çay demlemeye üşenen kullanıcılar için bir kurtarıcı niteliğinde olan Arzum AR3004-INX, sahip olduğu özelliklerle çayınızın tazeliğini ve lezzetini uzun süre korur. Sevdikleriniz veya kendiniz için çay demlemek bu çay makinesi ile çok daha zahmetsiz bir hal alır. Mutfağınızın favorisi haline gelecek olan bu ürün, benzersiz tasarımı ve rengiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Eğer mutfağınız için hem pratik hem de çayın lezzetini koruyabilecek bir çay makinesi arıyorsanız Arzum AR3004-INX sizin için son derece ideal bir seçenektir. Hiç düşünmeden satın alabileceğiniz bu ürünle çay demlemek çok daha kolaylaşır.

Dikkat Çeken Arzum AR3004-INX Özellikleri

AR3004-INX klasik çay makinesi, dikkat çeken özellikleri ile mutfaklarda fark yaratır. 1650 Watt kaynatma gücü ile suyun hızlı bir şekilde ısınmasını sağlayan bu ürün, sizi hiç bekletmez. Ayrıca bu çay makinesinin mevcut 135 Watt sıcak tutma sistemi, çayınızın uzun süre sıcak ve lezzetli kalmasına olanak sağlar. Kompakt tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan Arzum AR3004-INX, mevcut hareketli filtresi sayesinde çayın lezzetini dilediğiniz gibi ayarlamanıza imkan tanır. Bu filtre kolunu yukarıya çekerek çayınızın demini ayarlayabilir ve çok daha lezzetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bu ürün, 1.9 litrelik geniş su kapasiteli haznesi ile kullanıcılarına çok kalabalık ortamlarda bile tek seferde herkese yetecek kadar çay demleme olanağı sunar. Mevcut su ısıtıcı kapağı ile demliği üstüne koymadan su ısıtma işlemini gerçekleştirebilir, içerisindeki paslanmaz çelik çay filtresinin dayanıklı yapısı sayesinde bu filtreyi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Elde veya makinede oldukça kolay bir şekilde yıkanan bu filtre sizi hiç uğraştırmaz. Arzum AR3004-INX çay makinesini öne çıkaran bir diğer özellik ise susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemine sahip olmasıdır. Kullanıcılarına oldukça güvenli bir kullanım sunan bu ürün, altındaki mevcut kablo sarma bölümü ile kablonun oluşturduğu dağınık görüntüyü ortadan kaldırır.

Avantajlı Arzum AR3004-INX Fiyatları

Arzum AR3004-INX çay makinesi; ideal performansı, kullanışlı yapısı ve estetik tasarımı ile kullanıcılarından tam not alır. Çay demleme işlemini zahmetsiz bir hale dönüştüren bu ürün, avantajlı fiyat aralığı ile de kullanıcılarını her anlamda memnun eder. Piyasada oldukça makul bir fiyata satışa sunulan Arzum AR3004-INX, kaliteyi uygun fiyata mutfağa taşımak isteyenlerin ilk tercihidir. Geniş su kapasitesi, hızlı kaynatma ve sıcaklığı, uzun süre koruma özellikleriyle fark yaratan bu benzersiz ürün, makul fiyatıyla kullanıcılarının bütçesini zorlamaz. Mutfağınızda lezzetli çaylar demlemenize olanak sağlayan AR3004-INX, sadece su ısıtmak için de kullanılabilir. Bir çay makinesinden beklenen performansın çok daha fazlasını ortaya koyan çay makinesi hızlı ve lezzetli çay demlemek isteyenler için biçilmiş kaftan niteliğindedir. 


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AR3004-INX ÇAYCI KLASİK ÇAY MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
INOX
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ARZUM
4,8
4 kere puanlandı
Toplam 4 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla