Arzum AR3080-S Çay Sefası Çay Makinesi

5,0

Arzum AR3080-S Çay Sefası Çay Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Arzum AR3080-S Çay Sefası Çay Makinesi

Kahvaltılarınızı ve misafir ağırlama gibi keyifli anlarınızı güzelleştiren içeceklerden biri olan çay, kolay hazırlanabilir yapısı ile karşınıza çıkar. Arzum markasına ait olan AR3080-S model çay makinesi, geniş tasarımı ve kaliteli yapısı ile Turkcell Pasaj aracılığıyla size sunulur. Metalden oluşan gövde yapısı ve uzun süre çayınızı sıcak tutan yapısı ile beğeni kazanan Arzum AR3080-S Çay Sefası çay makinesi modeline siz de kolay bir şekilde ulaşarak bu rahat anların keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun için Turkcell Pasaj’ın kaliteli dünyasını ziyaret edebilir, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kalabalık Anların Destekçisi Geniş Yapısı

Arzum markasının kaliteli yapısını ön plana çıkaran ürünlerinden biri olan AR3080 Çay Sefası çay makinesi, geniş hacimli yapısı ile kalabalık sofraların vazgeçilmezi haline gelir. Paslanmaz çelikten üretilen alt ve üst yapısı, kaliteli bir duruş sergilerken sağlamlığı ile de ön plana çıkar. Makinenin altında yer alan su ısıtıcı bölümü 1.8 L hacme sahiptir. Bu haliyle hem farklı alanlarda sıcak su ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılar hem de geniş sofralarda ya da çay içmeyi seven ailelerde kurtarıcı halini alır. Alt kısmıyla uyumlu bir şekilde tasarlanan demlik bölümü de 1.2 L hacme sahiptir. Bu haliyle geniş kapasitesini kullanıcılarına sunan Arzum çay makinesi ile ister küçük aileniz için isterseniz de geniş sofralarınız için istediğiniz ölçüde çay hazırlayabilirsiniz.


Pratik Kullanım Sağlayan Arzum AR3080 Çay Sefası

Arzum AR3080 Çay Sefası çay makinesi, geniş hacme sahip su ısıtıcı kısmı ile öne çıkar. Bu alanın ayrı bir şekilde oluşturulmuş kapağı da bulunur. Demlik kısmını kullanmadan ısıtıcı bölümünün kapağını kapatarak cihazınızı su ısıtıcısı olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıcak suya ihtiyacınız olduğu alanlarda pratik bir kullanım alanı oluşturan çay makinesi, daha farklı özellikleri ile de beğeni kazanır. Demlik kısmının içerisinde yer alan paslanmaz çelikten üretilen çay filtresi, çayınızı dökerken çay tozlarının bardağa düşmesini engellemesinin yanında bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ile de kolaylık sağlar. Rahat bir kullanım sağlayan bu kısım, cihazınızı anında temiz bir hale getirmenize imkan tanır. Mutfakların pratik yardımcılarından biri olan çay makinelerinden olan Arzum AR3080’e sahip olarak siz de bu pratikliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arzum AR3080-S Çay Sefası ve Rahatlık Sağlayan Tasarımı

Arzum AR3080 Çay Sefası çay makinesi, ünitesinin üzerine yerleştirilerek çalışmaya hazır hale getirilir. Bu ünite alanının alt kısmında yer alan kablo sarma haznesi, cihazınızı kullanmadığınız anlarda kablo görüntüsünü ortadan kaldıran konforlu bir tasarımı size sunar. Siz de bu şekilde kablonun etrafta gözükmesini engelleyebilir, şık bir duruşun yanında güvenli bir kullanımın da keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca ünite üzerinde 360 derece dönebilir şekilde tasarlanan çay makinesi, siz nasıl durmasını isterseniz o şekilde durarak size geniş bir alan sunar. Kullanıcılarının rahatlığı düşünülerek tasarlanan Arzum AR3080 Çay Sefası çay makinesi özellikleri ile beğeni kazanan cihazlardandır. Siz de bu ürüne sahip olarak mutfaklarınıza rahatlığı getirebilirsiniz.

Işıklı Gösterge Tasarımıyla İşlevsel Kullanım   

İki farklı tuşu ile kolay bir kullanım yapısına sahip olan Arzum çay makinesinin ısıtma haznesinin sapında yer alan açma kapama tuşu, cihazı anında çalışmaya hazır hale getirir. Suyun kaynamasını ve bunun yanında enerji tasarrufu moduna geçmesini sağlayan kaynatma şalteri sayesinde sıcak suyunuz kısa sürede hazır olur. Bunun dışında alt kısımda yer alan ışıklı gösterge tuşu, kırmızıda olduğunda suyun kaynar vaziyette olduğunu gösterir. Mavi ışıkta ise suyun sıcak bir halde olduğunu ve çayın içmeye hazır olduğunu size bildirir. Göstergeleri ile işlevsel bir kullanım sağlayan Arzum AR3080 Çay Sefası çay makinesi yorumları üzerinden de bu yapısını ortaya koyar. Cihazın içerisinde su olmadığında çalışmasını engelleyen emniyet sistemi ile de güvenli bir duruş sağlayan Arzum AR3080 Çay Sefası çay makinesi fiyatları ile beğeni kazanacak şekilde size sunulur. Siz de Turkcell Pasaj’ın kullanıcılarına sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve evinizde işlevsel bir cihaz kullanmak isterseniz, ürünü detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AR3080-S ÇAY SEFASI ÇAY MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ARZUM

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı