CVS DN 1515 Sudem Elektrikli Çelik Çaycı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

CVS DN 1515 Sudem Elektrikli Çelik Çaycı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tadına Doyulmaz Çaylar için Sudem Çaycı

Rengi ve lezzetiyle dikkat çeken çaylar demlemek ister misiniz? Çelikten yapılan CVS DN 1515 Sudem elektrikli çelik çaycının çelik yapısı, çaylarınızın lezzet ve sağlıkla demlenmesine ve uzun süre sıcak kalmasına yardımcı olur.

Emniyet Sistemi ile Öngörülmez Kazalara Elveda

DN 1515 Sudem elektrikli çaycının güvenli emniyet sistemi eğer ki çaycı içerisinde su kalmazsa devreye girerek çalışmayı durdurur. Böylece çaycınızın su ısıtıcısını boş olarak çalıştrdığınızı fark ettiğinizde endişelenmeniz gerekmez. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemine sahip olan DN 1515 Sudem elektrikli çaycıyı güvenle kullanabilirsiniz.

360° Derece Dönebilen Taban ve Kablosuz Kullanım

DN 1515 Sudem elektrikli çaycı kablosuz kullanılabilir ve 360° dönebilen bir tabana sahiptir. Kablosuz kullanım özelliği ile çaylarınızı pratik bir şekilde prizden uzak bir alanda da kullanabilirsiniz. 360° dönen tabanı sayesinde çaylarınızı güvenle doldurabilirsiniz.

Sıcak Suya İhtiyacınız Olduğunda Çaycınız Yanınızda

DN 1515 Sudem elektrikli çaycı hem su ısıtıcı hem de demlik olarak kullanılabilir. Çay içmek istediğinizde ya da sıcak suya ihtiyacınız olduğunda mutfaktaki pratik yardımcınız yanınızda!

Kirece Dayanıklı Gizli Rezistans

Ürün paslanmaz çelikten yapılan rezistansa sahiptir. Gizli rezistansı sudaki kirece karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süre boyunca ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.

Inox Yüzey

Inox dış yüzeye sahip çaycı  mutfağınıza adeta bahar etkisini taşır. Şık bir görünüm sunan ürün, tasarımıyla göz doldurur.

Demleme ve Kaynama Göstergeli Çaycı

DN 1515 Sudem elektrikli çaycının üzerinde iki adet gösterge bulunur. Bunlardan birisi kaynama diğeri de demleme göstergesidir. Çaycının hangi modda olduğunu bu göstergelerle kolayca takip edebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Çay Makinesi

DN 1515 Sudem elektrikli çaycı elektrik tasarrufu sağlayan özelliktedir. Çayınızı demledikten sonra cihazı demleme moduna alarak enerji tüketimini düşürebilirsiniz.

Özellikler

  • Demlik kapasitesi: 0,7 lt
  • Su ısıtıcı kapasitesi: 1,8 lt
  • Dış Yüzey: Inox
  • Kablo sarma haznesi: Var
  • Taban: 360° dönebilir
  • Rezistans: Çelik gizli rezistans
  • Özellik: Çaycı ve su ısıtıcı
  • Enerji tasarrufu: Var
  • Gösterge: LED ışıklı çift gösterge
  • Emniyet sistemi: Susuz çalışmayı önleyen sistem 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 1515 SUDEM DELUXE
Üretim Yeri
Türkiye
Otomatik Kapanma
VAR
Demlik Kapasitesi
0.7 L
Materyal
INOX
Marka
CVS
Su Haznesi Kapasitesi
1.8 L
Güç (w)
1800 W
Susuz Çalışma Emniyeti
VAR
Renk
MOR
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok