CVS DN 91120 Çay SaaTEA Elektrikli Çaycı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çelik Demlik İle Lezzetine Doyulmaz Çaylar

Tavşan kanı demlenen çaylarla misafirlerinizi etkilemek ister misiniz? Çay SaaTEA elektrikli çaycının çelikten yapılan demliği sayesinde lezzetine doyulmaz çaylar hazırlayabilirsiniz.

Susuz Çalışmayı Önleyen Emniyet Sistemi

Mutfaktaki işlerinize ya da sohbete dalarak ısıtıcının içindeki su miktarını kontrol etmeyi unutabilirsiniz. Bu durumda endişelenmenize gerek yok! Ürün susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi sayesinde içinde su kalmadığında otomatik olarak devre dışı kalır. 

360° Derece Dönebilen Kablosuz Tasarım

CVS DN 91120 Çay SaaTEA elektrikli çaycı kablosuz kullanım imkanına sahiptir. 360° derece dönebilen tabanı pratik ve kolay bir kullanım sunar. Çay SaaTEA ile dilediğiniz yerde çay keyfi yapabilirsiniz.

Mutfaktaki Pratik Yardımcınız

Çay SaaTEA elektrikli çaycıyı ister çay makinesi ister su ısıtıcı olarak kullanabilirsiniz. Sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz her an mutfaktaki pratik yardımcınız yanınızda!

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

Ürün paslanmaz çelikten yapılan rezistansa sahiptir. Gizli rezistansı sudaki kirece karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun süre boyunca ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Inox Dış Yüzey

Beyaz renkli Inox dış yüzeyi ile mutfağınıza ışıltılı bir hava katar.

Çift Göstergeli Su Isıtıcı

Su ısıtıcısı bölümünde iki adet gösterge yer alır. Suyun kaynadığını ya da bekleme modunda olduğunu bu göstergelerle kolayca takip edebilirsiniz.

Enerji Takip Düğmesi İle Kontrol Elinizde

Çayınızı demledikten sonra çaycınızı bekleme moduna alarak enerji tüketimini en aza indirebilirsiniz.

Özellikler

  • 750 ml hacme sahip çay demliği, 2 lt su ısıtıcısı
  • Parlak Inox yüzeyli, ısıya dayanıklı demlik
  • Kablosuz kullanım imkanı veren taban
  • Kirece dayanıklı çelik gizli rezistans
  • Otomatik ayarlanan demleme modu
  • Bekleme ve kaynama göstergesi
  • Özel emniyet sistemi sayesinde susuz çalışmayı engelleme özelliği

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.