Tefal Tea Expert Deluxe Çelik 1650 W Demlikli Çay Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tekrar Çay Demleme Derdine Son

Tefal çay makinesi, 1 litre demlik ve 1,8 litre su ısıtıcı haznesiyle tekrar çay demleme derdine son verir. Geniş kapasiteli makine ailenizle, konuklarınızla ve ofis arkadaşlarınızla doya doya çay keyfi yapmanıza imkân tanır.

Paslanmaz Çelik Demlik ve Gövde

Tea Expert çay makinesinin demliği ve gövdesi, paslanmaz çelik materyalden üretilir. Üst düzey dayanıklılık vadeden çelik demlikli çay makinesi, kullanıcı deneyimini uzun ömürlü hâle getirir.

Çayınızın Aromasını Koruyun

Üründe yer alan paslanmaz çelik çay filtresi, çayınızın aromasını korur. Çayın aromasının dağılmasının önüne geçen ürün, çayda lezzete önem veren kullanıcılar için son derece idealdir.

Otomatik Sıcak Tutma Özelliği

1650 W güçle çalışan demlikli çay makinesi, otomatik sıcak tutma özelliğiyle çayınızın sıcaklığını uzun süre muhafaza eder. Model hem çok miktarda çay demlemenizi hem de demlediğiniz çayı uzun süre içebilmenizi mümkün kılar.

360° Dönebilir Taban

Tefal Tea Expert çay makinesi, pratik kullanıcı deneyimi ortaya koyar. 360° dönebilir taban sayesinde mutfak tezgâhında rahatça hareket etmenizi sağlayan ürün, servis yapacağınız sırada hareket kabiliyetinizi yukarı çeker.

Kablosuz Kullanım

Çay makinesinin servisi kolaylaştıran özelliklerinden biri de kablosuz kullanım olanağıdır. Ürünün kablosuz şekilde de kullanılabilmesi kalabalık gruplarla birlikte çıkan çay keyfini oldukça pratikleştirir.

Su Isıtıcısı Fonksiyonu

Tefal çay makinesindeki su ısıtıcısında kapak mevcuttur. Cihazın ısıtıcısı kapak sayesinde kettle olarak da kullanılabilir. Ürün mutfaktaki farklı ihtiyaçlarınıza rahatlıkla cevap verir.

Otomatik Kapanma ile Gelişmiş Güvenlik

Tefal’in inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemi yansıtan çay makinesinin açma/kapama düğmesi su kaynadıktan sonra otomatik biçimde kapanır. İlgili düğmenin kapalı moda geçmesinin ardından sıcak tutma fonksiyonu devreye girer. Ayrıca açma/kapama düğmesinin ışıklı yapıda olması, modelin şık görünümünü destekler.

Teknik Özellikler

 • Isıtıcı kapasitesi: 1,8 lt
 • Güç: 1650 W
 • Demlik kapasitesi: 1 lt
 • Gövde demlik üretim materyali: Paslanmaz çelik
 • Çay filtresi: Var
 • Susuz çalışma emniyeti: Var
 • Rezistans yapısı: Gizli
 • Kaynama göstergesi: Var
 • Işıklı açma/kapama tuşu: Var
 • Kablo depolama: Var
 • Kaydırmaz ayaklar: Var
 • Ön yüzey materyali: Paslanmaz çelik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.