Smeg TS02 Retro 4x Ekmek Kızartma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eşsiz Retro Renk Tasarımı

Hem renk hem de tasarım çizgileri anlamında epey yumuşak bir görünümü vardır. Mutfaklarda elde edilmek istenen rahatlatıcı atmosfere destek olabilmektedir.

Pratik Kullanım

Dönebilen düğmesi sayesinde farklı sıcaklık seviyelerine ayarlanabilir. Bu ayarlamayla birlikte ekmeklerin ne denli kızaracağı belirlenmektedir. Paslanmaz çelikten yapılmış olan mini kolu sayesinde ekmek dilimleri yuvalara yerleştirilir. Kızarma işlemi tamamlandığında ekmekler otomatik olarak yuvadan çıkar.

50'leri Hissetmen İçin : SMEG Ekmek Kızartma

Günümüz teknolojisini geçmişin moda anlayışıyla harmanlar. Hem işlevsel hem de şık bir görünüme sahip olduğu için pek çok evde ve işletmede kendine yer bulur. Sunduğu fiyat performans oranı sayesinde çeşitli kişilerin dikkatini üzerine çeker.

Kahvaltıya Keyif Katın

Kısa sürede kızaran ekmekler ile kahvaltıların kalitesini artırabilirsiniz. Kısıtlı vakti olan kişiler için bile muazzam çözümler sunan Smeg ekmek kızartma makinesi sayesinde kısa sürede dört dilim ekmeği kızartmış olursunuz.

Geniş Aileler İçin İdeal

Sabahları pek çok kişi için kahvaltı hazırlanması gerekiyorsa ancak bunun için fazla vakit yoksa artık endişelenmeye lüzum yok. Birkaç dakika içinde kahvaltı sofrasını kurabilir ve kızarmış ekmekleri sofraya koyabilirsiniz.

Kurtarıcı : Buz Çözme Fonksiyonu.

Dondurulmuş yiyecek ve ekmekleri saniyeler içinde sizin için ısıtır. Bu sayede ekmeklerinizi gönül rahatlığıyla buzlukta muhafaza edebilirsiniz.

Özellikler 

  • Güç : 950 W
  • Gövde Materyali : Paslanmaz Çelik
  • Kapasitesi : 2 Bölme 2 Dilim (2x2)
  • Programlar : Isıtma / Çözdürme / Tek Taraflı Kızartma
  • Kırıntı Tepsisi : Var
  • Buz Çözme : Var
  • Tekrar Isıtma : Var

Teknik Özellikler

Hız Kademesi
6
Ürün Model Adı
RETRO 4X EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ TS02
Kırıntı Tepsisi
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Ekmek Dilim Kapasitesi
4
Güç (w)
1500 W
Renk
BEYAZ
Buz Çözme
VAR
Sub Kategori
TDA
Boyutlar (gxyxd) (cm)
36 MM
Marka
SMEG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok