Arnica IH32059 Eko Otomatik Köpüklü Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.03.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Performans Sağlayan Güçlü Motor

300 W motor gücü sayesinde yoğun kullanımda bile yüksek performans göstermeye devam eder. Bu sayede evinizde veya ofisinizde kahve pişirmek için kullanabilirsiniz.

Herkese Yetecek Kadar Kahve Hazırlama Avantajı

Her biri 300 ml kapasiteye sahip 4 fincan kahveyi tek seferde hazırlayabilen Arnica IH32059 köpüklü eko otomatik kahve makinesi, kalabalık arkadaş toplantılarından pazar kahvaltılarına kadar etkinlikte yeteri kadar kahve hazırlama avantajı sunar.

Tek Tuş ile Kolay Kontrol

Sadece bir adet kontrol tuşu bulunan ve tüm ayarları sizin için otomatik olarak yapan Arnica IH32059 köpüklü eko otomatik kahve makinesi, herkesin kullanabileceği kadar pratiktir.

Güvenli Kullanım Sağlayan Çift Emniyet Sistemi

Aşırı ısınma emniyeti ve susuz çalışmama emniyeti sayesinde her zaman güvenli bir kullanım sunar. Bu çift emniyet sistemi sayesinde hem cihazın kullanım ömrü korunur hem de olası kazaların önüne geçilir.

Damlama Önleyici Özel Dökme Ağzı Tasarımı

Damlama yapmayan 3 taraflı dökme ağzı tasarımı sayesinde kahvenizi direkt olarak fincana boşaltabilir, kahve haznesini sağ veya sol eliniz ile konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yıkanabilir Kahve Haznesi ile Hijyenik Kullanım

Tamamen çıkarılabilir olarak tasarlanan kahve pişirme haznesi elde veya bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Bu tasarım sayesinde her zaman hijyenik bir kullanım avantajı sunulur.

Işıklı ve Sesli Uyarı ile Konforlu Kullanım

Arnica IH32059 köpüklü eko otomatik kahve makinesi, kahve hazır olduğunda hem ışıklı hem de sesli uyarı verir. Ayrıca sahip olduğu taşma emniyeti sayesinde, kahveniz hazır olana kadar makinenin başında beklemeniz gerekmez.

Her Dekorasyona Uyan Şık Görünüm

Sade, şık ve zarif bir görünüme sahip olan Arnica IH32059 köpüklü eko otomatik kahve makinesi, her dekorasyona ve her ortama tam uyum sağlar.

Teknik Özellikler

  • Güç: 300 W
  • Gerilim:220-240 V/50-60 Hz
  • Fincan Kapasitesi: 4 Fincan
  • Su Kapasitesi: 1000 ml
  • Aşırı Isınma Emniyeti: Var
  • Damlama tepsisi: Var
  • Sesli İkaz: Var
  • Taşma Emniyeti: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.