Arzum OK001 OKKA Türk Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Mükemmel Türk Kahvesi Keyfi İçin Tasarlandı

Arzum OKKA, kahve içme geleneğine getirdiği yenilikle Türk kahvesi keyfinizi yeniden tanımlıyor. Üstün teknolojik özelliklere sahip Arzum OKKA, her yönüyle mükemmel bir Türk Kahvesi deneyimi sunuyor. Arzum OKKA sizin hem Türk kahvesinin gerçek lezzetiyle tanışmaya, hem de size keyif verecek bu kahve deneyimini yaşamaya davet ediyor.

Her Fincanda İdeal Kıvam, Mükemmel Lezzet

Arzum OKKA, kahve içme geleneğine getirdiği yenilikle, ideal lezzeti doğrudan fincanınıza servis eder. Arzum OKKA, “Doğrudan Fincana Servis” özelliğiyle her seferinde mükemmel bir okkalı Türk kahvesi deneyimi sunar.

Arzum OKKA’nın Sizi Düşünen Teknolojisi ile Hemen Tanışın

Arzum OKKA’nın üç farklı fincan boyutu seçimi özelliği ile dilediğiniz boyutta kahve fincanı ile kahvenizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ödüllere Doymayan Tasarım

Türk kahvesi kültüründen ilham aldık ve onu mükemmel bir kahve deneyimi yaşamanız için tasarladık. Tasarım ve kalitenin olağanüstü birlikteliği eşsiz bir formda vücut buldu. Şık bir dokunuşla birleşen bakır tonları ve naif motifler, Türk kahvesi kültürü ile mükemmel bir uyum içinde. Red Dot Award ve Plus X Award’da “Best Product” ödüllü Arzum OKKA’ya sahip olmak için artık çok daha fazla nedeniniz var.

Bölgesel Otomatik Kaynatma Algılayıcı

Arzum OKKA, dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmeyi sağlayan “Auto Boiling Altitude Detection” teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, bulunduğunuz lokasyonun deniz seviyesine göre yüksekliğini algılayarak, suyun kaynama noktasını otomatik olarak tespit eder ve buna göre kahvenizi pişirir. Böylece Arzum OKKA her zaman ve her yerde mükemmel Türk kahvesi lezzeti sağlar.

Her Fincanda İdeal Kıvam Mükemmel Lezzet

Arzum OKKA ile kahvenin köpüğü tüm fincanlara eşit olarak dağıtılır. “Yavaş Pişirme” özelliği ile de size közde Türk kahvesi keyfini yaşatır.

3 Farklı Fincan Boyutu

Arzum OKKA’nın 3 farklı fincan boyutu seçimi özelliği ile dilediğiniz boyutta kahve fincanı ile kahvenizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Közde Türk Kahvesi – Yavaş Pişirme

Arzum OKKA ile kahvenin köpüğü tüm fincanlara eşit olarak dağılır. "Yavaş Pişirme" özelliği ile de size közde Türk kahvesi keyfini yaşatır.

Özellikler

  • Güç: 710 w
  • Emniyet Sistemi: Var
  • Fincan Kapasitesi: 2
  • Közde Kahve Özelliği: 1,5 lt
  • Sesli Uyarı Sistemi: Var
  • Işıklı Uyarı Sistemi: Var
  • Kendi Kendini Temizleme: Var
  • Kaynama Noktası Ayarlama Teknolojisi: Var
  • Su Ünitesi: Var
  • Patentli Pişirme Teknolojisi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
OK001 OKKA TÜRK KAHVE MAKİNASI
Üretim Yeri
Çin
Renk
BAKIR
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ARZUM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok