Bravilor Bonamat Filtre Kahve Kağıdı 85/245 mm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bravilor Bonamat ile Lezzetli Kahveler

Bravilo Bonamart filtre kahve kağıdı, kahvenin lezzetine etki eden tanecikleri süzerek yoğun kahve aromasını tatmanızı sağlar. Böylece size de lezzetli kahvenin tadını çıkarmak kalır.

Temiz ve Pratik Kullanım

Filtre kahve demledikten sonra makine temizliği için uzun vakitler harcamanıza gerek yok! Kahvenizi demledikten sonra filtre kağıdını makineden kolayca çıkarabilirsiniz. Bravilor Bonamat filtre kağıdı ile kahve tanecikleri etrafa yayılmadan makinenizin temizliğini pratik biçimde tamamlayabilirsiniz.

Profesyonel Makineler için İdeal

Ürün, Bravilor Bonamat Mondo, Novo ve Matic gibi kahve makinesi modelleriyle uyumlu olduğu gibi, otel ve kafelerde kullanılan pek çok profesyonel makine için de idealdir.

Özel Ölçülü Filtre Kahve Kağıdı

Bravilor Bonamat filtre kahve kağıdı, 85 x 245 mm ölçülerindedir. Bu özel ölçülü ürünü, dilerseniz  90 x 250 mm ölçüsündeki filtre yerine de tercih edebilirsiniz.

Daha Berrak ve Yumuşak İçimli

Kahvenizin berrak ve yumuşak içimli olmasını ister misiniz? Kahvenin içindeki istenmeyen maddeleri elemede başarılı olan Bravilor Bonamat filtre kağıdı ile damağınıza uygun berrak renkli kahveler demleyebilirsiniz. Böylece kahve çekirdeklerinin o yoğun aromasını dilediğiniz zaman tadabilirsiniz.

Çoklu Paketi Sayesinde Kahve Keyfiniz Aksamaz

Çoklu paketlerde sunulan ürün sayesinde kahve keyfiniz kesintiye uğramaz! Basket formdaki Bravilo Bonamart filtre kağıdını, 250 ve 1000 adetlik paketler halinde bulabilirsiniz.

Kahvenizin Yoğun Aromasını Hissedin

İnce dokusu sayesinde lezzeti bozacak tüm tanecikleri süzer. Geriye sadece kahvenin eşsiz aroması kalır; ve o eşsiz aromaya eşlik eden anın güzelliği.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı

Ürün insan sağlığına dost, kaliteli malzemelerden üretilir. Yırtılmalara karşı son derece dayanıklıdır.

Özellikler

  • 85 x 245 mm ölçülerinde
  • İnce dokulu basket filtre
  • Profesyonel kahve makineleri ile uyumlu
  • Kahvenin doğal rengini ve lezzetini korur

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.