Bravilor Bonamat Filtre Kahve Kağıdı 85/245 mm

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Bravilor Bonamat Filtre Kahve Kağıdı 85/245 mm

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Bravilor Bonamat ile Lezzetli Kahveler

Bravilo Bonamart filtre kahve kağıdı, kahvenin lezzetine etki eden tanecikleri süzerek yoğun kahve aromasını tatmanızı sağlar. Böylece size de lezzetli kahvenin tadını çıkarmak kalır.

Temiz ve Pratik Kullanım

Filtre kahve demledikten sonra makine temizliği için uzun vakitler harcamanıza gerek yok! Kahvenizi demledikten sonra filtre kağıdını makineden kolayca çıkarabilirsiniz. Bravilor Bonamat filtre kağıdı ile kahve tanecikleri etrafa yayılmadan makinenizin temizliğini pratik biçimde tamamlayabilirsiniz.

Profesyonel Makineler için İdeal

Ürün, Bravilor Bonamat Mondo, Novo ve Matic gibi kahve makinesi modelleriyle uyumlu olduğu gibi, otel ve kafelerde kullanılan pek çok profesyonel makine için de idealdir.

Özel Ölçülü Filtre Kahve Kağıdı

Bravilor Bonamat filtre kahve kağıdı, 85 x 245 mm ölçülerindedir. Bu özel ölçülü ürünü, dilerseniz  90 x 250 mm ölçüsündeki filtre yerine de tercih edebilirsiniz.

Daha Berrak ve Yumuşak İçimli

Kahvenizin berrak ve yumuşak içimli olmasını ister misiniz? Kahvenin içindeki istenmeyen maddeleri elemede başarılı olan Bravilor Bonamat filtre kağıdı ile damağınıza uygun berrak renkli kahveler demleyebilirsiniz. Böylece kahve çekirdeklerinin o yoğun aromasını dilediğiniz zaman tadabilirsiniz.

Çoklu Paketi Sayesinde Kahve Keyfiniz Aksamaz

Çoklu paketlerde sunulan ürün sayesinde kahve keyfiniz kesintiye uğramaz! Basket formdaki Bravilo Bonamart filtre kağıdını, 250 ve 1000 adetlik paketler halinde bulabilirsiniz.

Kahvenizin Yoğun Aromasını Hissedin

İnce dokusu sayesinde lezzeti bozacak tüm tanecikleri süzer. Geriye sadece kahvenin eşsiz aroması kalır; ve o eşsiz aromaya eşlik eden anın güzelliği.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı

Ürün insan sağlığına dost, kaliteli malzemelerden üretilir. Yırtılmalara karşı son derece dayanıklıdır.

Özellikler

  • 85 x 245 mm ölçülerinde
  • İnce dokulu basket filtre
  • Profesyonel kahve makineleri ile uyumlu
  • Kahvenin doğal rengini ve lezzetini korur

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok