CVS DN 1919 Sudem Elektrikli Cezve

Henüz yorum yok Yorum Yaz

CVS DN 1919 Sudem Elektrikli Cezve

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

En Lezzetli Türk Kahveleri için Tasarlandı

Sudem Violet elektrikli cezve, Türk kültürünün en önemli ögelerinden biri olan Türk kahvesini damak tadınıza uygun şekilde hazırlar. Vazgeçemeyeceğiniz tad ve aromada kahve pişirmek için geliştirilen model, pratik kullanımı ve tasarımıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.

En Güzel Anlarınızın Hızlı Tanığı

En güzel sohbetlerinizin karşı konulmaz eşlikçisi olan Türk kahvesini hızlı biçimde hazırlar. Tek seferde dört fincan kahveyi pratik şekilde hazırlamanıza yardımcı olan model sayesinde sohbetlerinize uzun aralar vermenize gerek  kalmaz.

Ergonomik  Tasarım

Elektrikli cezve hem sağ hem de sol elde kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Paslanmaz çelikten üretilen ürün, uzun yıllar aynı performansla çalışabilecek dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Emniyetli Kullanım Detayları

Modelde cezve içerisinde su olmadığı zamanlarda çalışmasını engelleyen emniyet sistemi bulunur. Ürünün alt gövdesinde yer alan açma kapama düğmesi de güvenli kullanıcı deneyimini destekler.

Pratik Temizlik İmkânı

Ürünün paslanmaz çelikten üretilen cezve kısmı, su altında yıkanarak rahatlıkla temizlenir. Dayanıklı materyalden tasarlanan alt  gövdenin temizliği nemli bir bez yardımıyla silinerek yapılabilir.

Uzun Yıllar Dayanıklı

Cihazda paslanmaz çelik gizli rezistans teknolojisi kullanılır. Rezistansta kireçlenmenin önüne geçen teknoloji ürünün kullanım ömrünü uzatır. Üst gövdenin paslanmaz çelik yapısı da dayanıklı kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Şık Tasarım

Sade tasarımı ve kompakt yapısıyla mutfaklarınızda modern bir atmosfer yaratır.

Bitki Çayı için Hızlı Çözüm

Sudem Violet su kaynatmak için de kullanılabilir. Sıcak su ihtiyacınız olduğunda ya da bitki çayı hazırlamak istediğinizde hızlı çözüm üreten ürün, dört fincan su kapasitesine sahiptir. 

Teknik Özellikler

  • Marka: CVS
  • Model: DN 1919 Sudem
  • Güç: 800 W
  • Fincan kapasitesi: 4 fincan
  • Taban rengi: Siyah
  • Gövde rengi: Violet
  • Gövde materyali: Paslanmaz çelik
  • Rezistans: Gizli
  • Kablosuz kullanım: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DN 1919 SUDEM KAHVE DELUXE
Üretim Yeri
Türkiye
Otomatik Kapanma
YOK
Fincan Kapasitesi
4
Güç (w)
800 W
Boyutlar (gxyxd) (cm)
230 X 150 X 120 MM
Su Kapasitesi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
MOR
Sub Kategori
TDA
Marka
CVS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok