CVS DN 1919 Sudem Elektrikli Cezve

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

En Lezzetli Türk Kahveleri için Tasarlandı

Sudem Violet elektrikli cezve, Türk kültürünün en önemli ögelerinden biri olan Türk kahvesini damak tadınıza uygun şekilde hazırlar. Vazgeçemeyeceğiniz tad ve aromada kahve pişirmek için geliştirilen model, pratik kullanımı ve tasarımıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.

En Güzel Anlarınızın Hızlı Tanığı

En güzel sohbetlerinizin karşı konulmaz eşlikçisi olan Türk kahvesini hızlı biçimde hazırlar. Tek seferde dört fincan kahveyi pratik şekilde hazırlamanıza yardımcı olan model sayesinde sohbetlerinize uzun aralar vermenize gerek  kalmaz.

Ergonomik  Tasarım

Elektrikli cezve hem sağ hem de sol elde kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Paslanmaz çelikten üretilen ürün, uzun yıllar aynı performansla çalışabilecek dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Emniyetli Kullanım Detayları

Modelde cezve içerisinde su olmadığı zamanlarda çalışmasını engelleyen emniyet sistemi bulunur. Ürünün alt gövdesinde yer alan açma kapama düğmesi de güvenli kullanıcı deneyimini destekler.

Pratik Temizlik İmkânı

Ürünün paslanmaz çelikten üretilen cezve kısmı, su altında yıkanarak rahatlıkla temizlenir. Dayanıklı materyalden tasarlanan alt  gövdenin temizliği nemli bir bez yardımıyla silinerek yapılabilir.

Uzun Yıllar Dayanıklı

Cihazda paslanmaz çelik gizli rezistans teknolojisi kullanılır. Rezistansta kireçlenmenin önüne geçen teknoloji ürünün kullanım ömrünü uzatır. Üst gövdenin paslanmaz çelik yapısı da dayanıklı kullanıcı deneyimine katkıda bulunur.

Şık Tasarım

Sade tasarımı ve kompakt yapısıyla mutfaklarınızda modern bir atmosfer yaratır.

Bitki Çayı için Hızlı Çözüm

Sudem Violet su kaynatmak için de kullanılabilir. Sıcak su ihtiyacınız olduğunda ya da bitki çayı hazırlamak istediğinizde hızlı çözüm üreten ürün, dört fincan su kapasitesine sahiptir. 

Teknik Özellikler

  • Marka: CVS
  • Model: DN 1919 Sudem
  • Güç: 800 W
  • Fincan kapasitesi: 4 fincan
  • Taban rengi: Siyah
  • Gövde rengi: Violet
  • Gövde materyali: Paslanmaz çelik
  • Rezistans: Gizli
  • Kablosuz kullanım: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Türk Kahvesi
Fincan Kapasitesi
4 Fincan

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.