Fakir Kaave Mono Türk Kahve Makinesi

4,5
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Fakir Kaave Mono Türk Kahve Makinesi

Sohbet anlarının vazgeçilmezlerinden biri olan türk kahvesi, farklı yapılış şekilleri ile karşınıza çıkar. Pratik bir şekilde kahvenizin hazır olmasını ve lezzetli yapısını korumasını istiyorsanız siz de Fakir markasının Kaave Mono Türk kahve makinesini tercih edebilirsiniz. Aynı anda birden fazla kahveyi hazırlayabilme özelliği ile ister sadece kendinize, isterseniz de sevdiklerinize kolayca kahve hazırlayabilir, keyifli sohbetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Farklı özellikleri ile beğeni kazanan Fakir Kaave Mono Türk kahve makinesi modeline uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde Turkcell Pasaj’dan ulaşabilir, bu anların keyfini çıkarmaya anında başlayabilirsiniz.

Taşmayı Önleyen Sistemi ile Fakir Kaave Mono

Kahve hazırlama konusunda pratiklik sağlayan ürünler arasında öne çıkan Türk kahvesi hazırlama makinelerinden biri olan Fakir Kaave Mono, gelişmiş teknolojik özellikleri ile size rahat bir kullanım sağlar. Türk kahvesi kaynadığı an hemen taşabilen bir üründür. Bu taşmayı önleyici sisteme sahip olarak karşınıza çıkan Fakir Kaave Dual Pro Türk kahve makinesi, kahveniz pişerken farklı işlerle uğraşabilmenize ya da rahat bir şekilde oturarak ürünün hazır olmasını beklemenize imkan tanır. Patentli bir şekilde sahip olduğu LUMİNASENSE sistemi ile taşmayı önleyici yapısı, bu rahatlığı kolayca size sunar. Kahveniz hazır olduğunda sinyal sesi ile size bilgi verir ve bu anın tadını çıkarmanızı sağlar. Siz de kahve tüketmeyi seven ya da mutfaklarında rahatlık arayan kullanıcılardan biriyseniz bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tek Seferde Birden Fazla Fincan Türk Kahvesi

Fakir Kaave Mono otomatik Türk kahve makinesi, tek seferde birden fazla fincan kahve hazırlayabilme özelliği ile öne çıkar. Geniş yapısı sayesinde dört fincan kahveyi aynı anda hazırlayabilir. Bu sayede size rahat bir kullanım sağlar ve kısa sürede kahvelerinizi hazırlayıp sohbetinize devam etmenize imkan tanır. Fakir Kaave Mono Türk kahvesi makinesi, çoklu kahve hazırlayabilme özelliğinin yanında kısa bir zaman içerisinde köpüklü kahvelerinizi hazır duruma getirmesi ile de beğeni kazanır. Siz de evinizde lezzetli Türk kahvelerinizi pratik bir şekilde hazırlayarak keyif yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için size gerekli olan tek şey, Fakir markasının kalitesini kanıtlamış olan Kaave Mono model Türk kahvesi makinesidir.

Ergonomik Tasarımı ile Pratiklik Sağlayan Fakir Kaave Mono

Fakir Kaave Mono Türk kahvesi makinesi, küçük yapısı sayesinde her alana rahatlıkla uyum sağlar. Hafif kare tasarımlı ünitesi ve cezvesi bulunan cihaz, düz ve sade tasarımı ile mutfağınızdaki ürünler arasında uyumlu bir şekilde kendine yer bulur. 80 cm kablosu, rahat bir kullanım sağlarken kullanılmadığı anlarda karışıklık oluşturmayacak kablo sarma ünitesine sahiptir. Bu sayede cihaz kullanılırken bulunduğu yerden prize rahatlıkla takılabilir ve diğer zamanlarda da mutfağınızın şıklığını bozmadan görsel açıdan sade bir duruş sergiler. Siz de evinizde işlevsel bir cihazın bulunmasının yanında, mutfağınızın tasarımını tamamlayacak ve göze de hitap edecek bir ürün arıyorsanız Fakir Kaave Mono Türk kahvesi makinesini tercih edebilirsiniz.

Tek Tuşla Kolay Kullanım

Fakir Kaave Mono Türk kahvesi makinesi sade tasarımı ile beğeni kazanan bir üründür. Sade duruşunun yanında kullanımı da oldukça kolaydır. Kahve makinesinin üst kısmında yer alan çalıştırma tuşu sayesinde cihazı açabilir ve kahvenizin pişmesini bekleyebilirsiniz. Kahveniz hazır olduğunda sesli sinyali ile sizi uyaran cihaz, sürekli onu beklemenizi önlerken taşma gibi durumları da ortadan kaldırır. Size tek kalan, kaç fincan kahve hazırlamak istiyorsanız o kadar su ve kahveyi cezveye koymak ve ünitesine yerleştirerek tek bir tuşa basmak olur. Bu sayede içmekten zevk aldığınız Türk kahveleriniz kolay bir şekilde hazırlanabilen yapısı ile, bu keyfi daha da katlar. Siz de Fakir kalitesini evinizde hissetmek için bu ürünü satın alabilirsiniz.

Fakir Kaave Mono ve Güvenli Kullanım Sağlayan Teknolojisi

Fakir Kaave Mono Türk kahvesi makinesi özellikleri ile dikkat çeken cihazlar arasındadır. 535W çalışma gücüne sahip olan ürün, içerisinde su olmadığı anlarda çalışmayı önleyen sistemi ile güvenli bir kullanım sağlar. Unutma ya da farklı durumlarda önleyici bir koruma sağlayan bu teknoloji sayesinde, mutfaklarınızda güvenli bir kullanımın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Fakir Kaave Mono Türk Kahvesi makinesi yorumları üzerinden de bu rahat yapısını ve kalitesini ortaya çıkarır.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Türk kahvesi
Fincan Kapasitesi
4 Fincan

Ürün Değerlendirmeleri

4,5
2 kere puanlandı