Philips HD7462/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

5,0

Philips HD7462/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Philips HD7462/20 Daily Collection Filtre Kahve Makinesi

Kısa sürede lezzetli sonuçlar elde etmenizi sağlayan Philips HD7462/20 Daily Collection filtre kahve makinesi; sahip olduğu teknik özelliklerle mutfaklarda fark yaratır. Kahve yapımını son derece zahmetsiz bir hale dönüştüren bu benzersiz ürün, kompakt tasarımı ile size kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca son derece ergonomik bir boyuta sahip olan kahve makinesi, mutfaklarda çok yer kaplamaz. Üstün teknik özelliklerinin yanı sıra göz alıcı dış tasarımı ile de adından söz ettiren HD7462/20 filtre kahve makinesi, güçlü performansı ile kullanıcılarını oldukça memnun eder. Bir kahve makinesinden beklenen performansın çok daha fazlasını ortaya koyan bu ürün, kahve yapmayı fazlasıyla zahmetsiz bir hale dönüştürür.

Philips HD7462/20 ile Lezzetli Kahveler

Güne kahve içmeden başlayamayanlar için özel olarak tasarlanan Philips HD7462/20 filtre kahve makinesi, pratik kullanımı ve ortaya koyduğu lezzetli sonuçlarla kullanıcılarının beklentilerini tamamiyle karşılar. Estetik dış tasarımı ile mutfağınıza oldukça yakışan bu benzersiz ürün, kaliteli yapısı ile de size uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Sahip olduğu üstün teknik özellikleri ile en kalabalık ortamlarda bile kısa sürede lezzetli sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Kompakt tasarımı ile rahatlıkla muhafaza edilebilen bu filtre kahve makinesi ile kahve hazırlamak oldukça kısa sürer. Eğer mutfağınızda hem dayanıklı yapısıyla senelerce kullanabileceğiniz hem de üstün lezzet performansıyla kahve ihtiyacınızı karşılayabilecek bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız Philips HD7462/20 Daily Collection filtre kahve makinesi sizin için son derece ideal bir seçenektir.

Philips HD7462/20 Kahve Makinesi Özellikleri

Elektrikli ev aletlerinde Philips HD7462/20 filtre kahve makinesi, kullanıcılarının ihtiyaçlarını her anlamda karşılayacak teknik özelliklere sahiptir. 1000 Watt gücü ile kısa sürede nefis sonuçlar ortaya koyan bu ürün, hafif tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar. 10 dakika gibi kısa bir sürede kahveyi hazır hale getirerek sizi bekletmeyen bu kahve makinesi, tek seferde 10 ile 15 bardak arasında kahve ortaya koyar. 1,2 litrelik geniş su haznesi kapasitesi ile kalabalık aileler veya çok kahve tüketen kullanıcılar için biçilmiş kaftan niteliğinde olan bu ürünün tüm parçaları, bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Sahip olduğu otomatik kapanma özelliği ile makineyi açık unuttuğunuz takdirde kahveyi hazırladıktan 2 saat sonra ürün kendi kendini kapatır ve olası bir risk durumunun önüne geçer. Oldukça yenilikçi bir tasarıma sahip olan Philips HD7462/20 kahve makinesi, mevcut su seviyesi göstergesi ile hazneye ne kadar su koyduğunuzu rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca cam aroma sürahisi ile son derece göz alıcı bir tasarıma sahip olan bu ürün, damlama önleyici özelliği ile de size kahve yapımın istediğiniz zaman durdurabilme imkanı tanır.


Avantajlı Philips HD7462 Fiyatları

Gün içerisinde çok kahve tüketen insanların ilk tercihi Philips HD7462/20 Daily Collection filtre kahve makinesi; yüksek performansı ve kaliteli yapısının yanı sıra avantajlı fiyatları ile de beklentilerinizi fazlasıyla karşılar. Piyasada oldukça makul bir fiyata satışa sunulan bu benzersiz ürün, mutfağınızın parlayan yıldızı olmaya adaydır. Ürünün teknik özellikleri ve modern tasarımı göz önünde bulundurulduğunda fiyatının oldukça ideal olduğu görülür. Fazlasıyla hafif bir tasarıma sahip olan Philips HD7462/20 filtre kahve makinesi, üstün performansıyla evlerdeki değişmez yerini korur. Kalabalık aileler ve kahvesiz yapamayanlar için son derece ideal bir seçenek olan bu kahve makinesi, kahvenin lezzetinden ödün vermeden mükemmel sonuçlar ortaya koymanızı sağlar. 10 dakikada kahveyi hazır hale getiren bu ürün, sizi hiç bekletmez. 

Yüksek Performans Sahibi Philips HD7462

Philips HD7462/20 Daily Collection filtre kahve makinesi, sahip olduğu teknik özelliklerle mutfakların gözdesi olmayı başarır. Kahve yapma işlemini fazlasıyla pratik bir hale dönüştüren bu ürün, kompakt tasarımı ile fazlasıyla kolay bir kullanıma sahiptir. Avantajlı fiyat aralığıyla her bütçeye hitap eden bu benzersiz ürün ile kahve içmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hiç düşünmeden satın alacağınız bu filtre kahve makinesi ile işleriniz oldukça kolaylaşır. Dilerseniz Philips HD7462/20 Daily Collection filtre kahve makinesi yorumlarına göz atarak ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HD7462/20 DAİLY COLLECTİON FİLTRE KAHVE MAKİNESİ
Üretim Yeri
Çin
Otomatik Kapanma
VAR
Fincan Kapasitesi
15
Güç (w)
1000 WATT
Boyutlar (gxyxd) (cm)
240 X 210 X 330 MM
Su Kapasitesi
1,2 LT
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PHILIPS

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
9 kere puanlandı
Toplam 9 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla