Gaggia RI8700/01 Magenta Barista Plus Tam Otomatik Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Kullanımı Sayesinde Siz de Barista Olabilirsiniz

Tek tuşla dilediğiniz kahveyi hazırlayabilir ve evinizin konforunda bir barista kadar lezzetli kahveler yapabilirsiniz. Kapasitif düğmelere sahip arayüz size bu imkanı tanır.

5 Farklı İçecek Çeşidi ile Farklı Kahveler

Espresso başta olmak üzere; espresso lounge, kahve, americano ve sıcak su ile farklı kahveler hazırlamanıza yardımcı olur.

Gaggia Geleneğinden Gelen Profesyonel Buhar Desteği

Paslanmaz çelik buhar çubuğu evinizin konforunda size otantik bir barista ritüeli yaşatabilir. Sıcak su çıkışı sayesinde çaylarınızı da hazırlayabilirsiniz. Ayrıca mükemmel süt köpüğü yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kusursuz Espresso İçin Paslanmaz Espresso Tepsi

Fincan boyutuna göre ayarlanabilir yükseklikte olan bu tepsi sayesinde eşsiz kremaların yanı sıra homojen bir doku elde edebilirsiniz. Hoş içimli espressolar için demleme sırasında kolaylık sağlayarak sıçramaları engeller.

%100 Seramik Kahve Öğütücüleri

5 kademeli öğütme sağlayan seramik öğütücüler, kahve çekirdeklerini dilediğiniz ölçüde öğütmenizi sağlar. Çekirdeklerin en saf özünü ortaya çıkararak aşırı ısınma sonucu yanmalarını önler. Üstün performansa sahip bu öğütücüler sayesinde kahvenizin sertlik ayarını yapabilirsiniz.

Damak Tadınıza Göre Ayarlama Sağlayan Opti Aroma

Kahvenizi kişiselleştirmeyi sağlayan bu özellik ile aroma yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Uzun Süreli Aroma Koruması İçin Aroma Kapak

Bu aroma kapağı, kahve çekirdeklerinin tazeliğini koruyarak eşsiz lezzetlerini muhafaza eder.

Kolay Temizlik, Hijyenik Kullanım

Gaggia RI8700/01 Magenta Barista Plus tam otomatik kahve makinesi çıkarılabilir demleme grubuna sahiptir. Bu sayede makinenin demleme kısmını yıkayabilir ve yeniden takabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Arayüz: Tam renkli TFT ekran, kapasitif düğmeler
  • Süt/Buhar Solüsyonu: Profesyonel buhar desteği
  • Ön Demleme: Var
  • Pompa Basıncı: 15 bar
  • Kapasiteli Su Deposu: 1.8 L
  • Hızlı Isı Kazanı: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Espresso

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.