Gaggia RI8701/01 Magenta Milk Tam Otomatik Kahve Makinesi

​Turkcell Pasaj'a özel ​​​kontratlı alımlarında 200 TL hediye çeki​!​ Kampanya bitiş tarihi: 26​.01.2022 Detaylı bilgi için tıklayın.​​​​​​​​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Bir Kahve Makinesinden Beklediğiniz Her Şey

300 gram kapasiteli çekirdek öğütücüye sahip olan Gaggia RI8701/01 Magenta Milk kahve makinesi, dahili süt köpürtücüsü sayesinde zengin kahve seçenekleri sunar.

Ev Konforunda Barista Lezzeti

Americano, Espresso, Espresso Lungo, Cappuccino, Latte Macchiato, Ristretto, klasik sütlü kahve gibi sevilen lezzetlerin yanı sıra köpüklü süt ve çay için sıcak su da hazırlar. Bu sayede dilerseniz kendi favori kahve tarifinizi de hazırlayabilirsiniz.

Öğütme Ayarı ile Aroma Seçimi

Öğütücü bölmesindeki kahve çekirdeklerinin hangi boyutta olacağına karar vermenizi sağlayan bir ayar sistemine sahiptir. Böylece kahvenizin aromasını belirleyebilirsiniz.

Yüksek Performans Sağlayan Motor Gücü

1900 W olan gücü sayesinde gün içinde sürekli kullanılsa dahi performans kaybı meydana gelmez. Aynı anda 2 fincan kahve hazırlayabilen ve çok hızlı çalışan Gaggia RI8701/01 Magenta Milk kahve makinesi ile kalabalık arkadaş toplantılarınız için kahveler hazırlayabilirsiniz.

Dijital Kontrol Paneli ile Pratik Kullanım

LCD ekranı ve dokunmatik kontrol panelinde yer alan kahve simgeleri, pratik bir şekilde dilediğiniz kahveyi hazırlamanızı sağlar. Ayrıca seçtiğiniz tüm ayarları söz konusu ekran üzerinden takip ederek kontrollü bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Güç: 1900 W
  • Kahve Tipi: Çekirdek Kahve/Toz Kahve
  • Su Kapasitesi: 1500 ml
  • Basınç Gücü: 15 bar
  • Çekirdek Haznesi: 300 gr
  • Fincan Kapasitesi: 2 adet
  • Süt Köpürtücü: Var
  • Su Filtreleme Sistemi: Var
  • Kahve Öğütücü: Var
  • LCD Ekran: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.