Goldmaster My Coffee MC-103 Fresh Öğütücülü Otomatik Filtre Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Otomatik Demleme Özelliği

Kahve makinesinin 24 saat programlanabilir otomatik demleme özelliği, demleme işlemini size ihtiyaç duymadan başlatır. Bu avantajlı özellik sayesinde önceden kahvenizi dilediğiniz saat için otomatik olarak hazır edebilir, her daim kahve keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İşlevsel Gösterge Paneli

Fonksiyonel LCD gösterge ekranı, verdiğiniz komutları kolayca takip etmenize olanak sağlar. Kullanım kolaylığı sunan bu özellik ile mutfak deneyiminizi pratik ve konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Kolay Temizlik İmkânı

Makinenin filtresinin çıkarılabilir olması, kolay temizlik imkânı sunar. Kullanımdan sonra filtreyi kolayca temizleyerek yerine takabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Geniş Su Tankı Kapasitesi

Otomatik filtre kahve makinesi, 420 ml’lik geniş bir su tankı kapasitesine sahiptir. Tek seferde bir fincandan fazla kahve demlemeye olanak sağlayan su tankı sayesinde kahve keyfinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kompakt ve Ergonomik Tasarım

İdeal ölçüleri kahve makinesini dar alanlarda da kullanıma elverişli hale getirir. Oldukça az yer kaplayan bu makine ile tezgah alanından kolayca tasarruf edebilir, geniş bir çalışma alanının tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun Kullanım Ömrü

Birinci sınıf materyallerden üretilmiş olması makineyi darbelere karşı dayanıklı hale getirir. Yıpranma ve bozulma gibi problemlerin önüne geçen bu özellik ile ürünü uzun yıllar boyunca kullanabilir, ekonomik anlamda tasarruf edebilirsiniz.

Modern ve Şık Görünüm

Sade tasarımı ile bulunduğu ortama kolayca uyum sağlar ve görüntü kirliliği oluşumunu engeller. Siyah rengi ise mutfağınıza yenilikçi ve şık bir görünüm kazandırır.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Tasarımında bulunan öğütücü sayesinde hem çekirdek kahve, hem de filtre kahve demleyebilirsiniz. Makinenin bu özelliği ile farklı kahve çeşitlerini deneyebilir, zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Gösterge Ekranı: LCD
  • Su Tankı Kapasitesi: 420 ml
  • Termos Kapasitesi: 450 ml
  • Güç: 750 W
  • Otomatik Kapanma: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Filtre Kahve
Su Kapasitesi
420 ML
Demleme Tarzı
Otomatik Demleme

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.