Nespresso C40 Inissia Kırmızı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Nespresso Inissia, Kırmızı

Düşük karbon ayak izine sahip, kompakt, hafif ve ergonomik kulplu Nespresso Inissia, hayatınızı kolaylaştıracak küçük bir makinedir ve tüm zevklere hitap eder. Tek bir dokunuşla pratik kullanımı ve 19 bara kadar basınç sağlayan patentli özütleme sistemi sayesinde her zaman kusursuz bir kahve deneyimi sunabilir. 25 saniyelik hızlı ısınma süresi ile suyunuz ideal sıcaklığa ulaşabilirken, daha büyük tarif bardakları için katlanır damlama tepsisi ve 9 dakika sonra makineyi otomatik olarak kapatan enerji tasarrufu modu ile hayatınızı kolaylaştırır. Yüksek basınçlı pompası ile kaliteden ödün vermeden kahvenizi hazırlayabilirsiniz. Yanında gelen hediye kahve setiyle kahve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Kompakt ve renkli tasarım

Düşük karbon ayak izine sahip, kompakt, hafif ve ergonomik kulplu Nespresso Inissia, hayatınızı kolaylaştıracak küçük bir makinedir ve tüm zevklere hitap eder.

Espresso, Lungo ve siz

Makinenin ısınmasını hiç beklemeden kahve tercihinizi yapabilirsiniz. Tek bir dokunuşla suyunuz 25 saniyede ideal sıcaklığa ulaşır. 9 fincan kahveyi su haznesini tekrardan doldurmadan hazırlayabilirsiniz. Programlanabilir tuşları sayesinde Espresso ve Lungo fincan boyutlarını seçebilirsiniz.

Yüksek basınçlı pomba ve mükemmel ısı kontrol sistemi

Nespresso Inissia, kolay, tek dokunuşlu kullanımı ve 19 bar basınçlı patentli özütleme sistemi sayesinde her zaman kusursuz bir kahve deneyimi sunabilir.

Enerji tasarrufu

Çevre duyarlılığı yüksek olan Nespresso Inissia, 3 dakika sonra eko modunu devreye sokarken, kullanılmadığı 9 dakikanın ardından kendisini otomatik olarak kapatabilir.

Her bir fincanda

Yüksek kalitede özenle yetiştirdiğimiz kahvelerden sunuyoruz. Her bir fincanda bu değerli kahveler dünyamızın güzelliklerini yansıtıyor.

Sürdürülebilir kalite

AAA Nespresso Sürdürülebilir Kalite Programımız aracılığıyla kahve için piyasa fiyatlarının üzerinde ödeme yapıyoruz. Kahve çiftçiliğinin gelecek nesiller için daha karlı bir iş olmasını sağlamak amacıyla emeklilik ve sigorta gibi sosyal programlara yatırım yapıyoruz.

Harekete geçmek fark yaratır

Nespresso olarak 2022’ye kadar karbon nötr olmayı taahhüt ediyoruz. Karbon ayak izimizi telafi etmek ve kahve çiftliklerine fayda sağlamak üzere partnerlerimiz Rainforest Alliance ve PUR Project ile ağaçlar dikiyoruz.

Teknik Özellikler

 • Pomba basıncı: 19 bar
 • Enerji tüketimi: A-40%
 • Enerji tasarrufu modu: Var
 • Isınma süresi: 25 saniye
 • Büyük tarifler için katlanabilir fincan desteği: Var
 • Su haznesi kapasitesi: 0.7 L
 • Çıkarılabilir su haznesi: Var
 • Güç: 1260W
 • Kablo uzunluğu: 80 cm
 • Kullanılmış kapsül haznesi kapasitesi: Maksimum 11 kapsül
 • Makine boyutları (GxDxY): 120 x 230 x 320 mm
 • Makine net ağırlığı: 2.4 kg
 • Kutu boyutları (GxDxY): 191 x 327 x 342 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
C40 INISSIA
Üretim Yeri
Çin
Otomatik Kapanma
VAR
Fincan Kapasitesi
0
Güç (w)
1280
Ağırlık (gr)
2.4 KG
Boyutlar (gxyxd) (cm)
12 X 32,1 X 23 CM
Su Kapasitesi
0.7 LT
Kullanım Tipi
OTOMATİK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
NESPRESSO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok