Saeco Lirika BLK Tam Otomatik Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Modern, Kaliteli ve İşlevsel

Özellikle ofis ortamları ve küçük şirketler için tasarlanan Lirika BLK tam otomatik kahve makinesi; basit, kompakt ve yüksek performanslı yapısıyla ideal bir üründür. Model basit ve işlevsel kullanımının yanı sıra geniş su ve kahve tankı kapasitesiyle de kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır.

Damak Tadınıza Uygun Kahve Deneyimi

Model; espresso, latte, macchiato, ve cappuccino gibi farklı kahve türlerini hızlı ve pratik şekilde hazırlar. Dilediğiniz aromaya sahip taze kahve deneyimi için geliştirilen Lirika BLK, yeni öğütülmüş taze kahvenin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Kahve Çekirdeğinden Fincana

Kahve çekirdeği öğütme özelliğine sahip olan makine, dilediğiniz sertlikte kahve hazırlamanıza izin verir. Seramik materyalden üretilen öğütücü, dayanıklıdır ve uzun yıllar aynı performansla çalışabilir.

Farklı Miktarda Kahve Hazırlama Özelliği

Ürün aynı anda iki fincan kahve hazırlayabilmenizi mümkün kılar. Farklı bardak boyutlarına göre ayarlanabilen Lirika BLK tam otomatik kahve makinesi, kahvenizi saniyeler içinde hazırlar.

Yüksek Kapasiteyle Pratik Kullanım

Hem çekirdek kahve hem de toz kahveyle kullanılabilen cihaz, günde 25 ilâ 50 fincan kahve yapmanıza imkân tanır. Tek seferde 10 fincan kahve yapabilen makine, 500 g kahve çekirdeği ve 2,5 lt su tankı kapasitesine sahiptir.

LED Aydınlatmalı LCD Ekran

Modelin üst panelinde yer alan geniş gösterge alanı ve LED aydınlatmalı ekranı, kahve makinesinin kolay kullanımını destekler. İçmek istediğiniz kahve türünü ekran üzerinde seçebilir ve saniyeler içerisinde tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Süt Köpürtme Özelliği

Tek dokunuşla cappuccino ve latte macchiato yapabilen ürün, sütü fincana tek tuşla doğrudan dağıtabilir. Lezzetli köpük oluşturabilen yenilikçi tasarım sayesinde sistem, sütü dağıttıktan sonra sıcak su vererek kendi kendini temizleyebilir.

Kolay ve Etkili Temizlik

Modelin su tankı ve kahve haznesi kolaylıkla çıkarılıp yıkanabilir. Üründe atık su haznesi de bulunur. Atık su haznesinin çıkarılıp zahmetsizce temizlenebilmesi, hijyenik kullanıcı deneyimini destekler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Saeco
  • Model: Lirika BLK
  • Güç: 1850 W
  • Kahve çekirdeği hazne kapasitesi: 500 g
  • Su tankı kapasitesi: 2,5 lt
  • Değirmen ayarı: Var
  • Sertlik ayarı: Tek
  • Pannarello süt köpürtme: Var
  • Pannarello sıcak suyla temizleme: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Espresso, Caffe Latte, Cappuccino ve diğer Kahve Çeşitleri
Su Kapasitesi
2500 ML
Fincan Kapasitesi
10 Fincan

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.