Tefal Köpüklüm Pro Çelik Türk Kahve Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bol Köpüklü Türk Kahvesi Deneyimi

Tefal Köpüklüm Pro beyaz çelik Türk kahve makinesi, her fincanda bol köpüklü kahve deneyimi sunar. Çift taraflı cezve ağzı tasarımından faydalanılan modelde kahve köpüğü fincanlara eşit şekilde paylaştırılabilir.

Paslanmaz Cezve ile Hijyenik Kullanım

Her parçası özenle seçilen kahve makinesinin cezve tasarımında paslanmaz çelik materyal kullanılır. Kolaylıkla temizlenebilen cezve, pratik temizliğiyle hijyenik kullanıcı deneyimini destekler.

Akıllı Sensör Sistemi 

Model akıllı sensör sistemiyle kahve taşması problemini ortadan kaldırır. Tefal Köpüklüm Pro kahve makinesinin akıllı sensörü, kahve piştiğinde devreye girer ve taşma emniyeti aracılığıyla pişirme işlemini durdurur.

Tefal Köpüklüm ile Gözünüz Arkada Kalmasın

Ürün su bitme emniyeti, aşırı ısınma emniyeti ve otomatik kapanma fonksiyonu gibi özellikleriyle güvenli kullanıcı deneyimine katkıda bulunur. Ilgili durumlarda devreye giren emniyet sistemleri sayesinde mutfak kazalarının önüne geçilir.

Tek Dokunuş ile Kontrol

Köpüklüm Pro, dokunmatik panel aracılığıyla pratik şekilde kullanılabilir. Dokunmatik panel tasarımı aynı zamanda kahve makinesine şık ve modern bir görünüm kazandırır.

Kompakt ve Şık Tasarım ile Tek Seferde Dört Fincan

Kahve makinesi kompakt tasarımı sayesinde mutfak tezgahlarınızda fazla yer kaplamaz. Şık bir görünüme sahip olan ürün, mutfaklarınızda bir aksesuar havası yaratır. Model tek seferde dört fincana kadar kahve pişirebilir.

Geniş Su Kapasitesi

Modelde 500 ml hacminde bir su haznesi bulunur. Böylelikle her kahve hazırladığınızda su haznesini doldurmanıza gerek kalmaz.

Kahveniz Hazır!

Tefal Köpüklüm Pro ile kahve pişirmek çok kolaydır. Makineyi çalıştırmak için damak tadınıza uygun kahve ve şekeri ayarladıktan sonra dokunmatik paneldeki düğmeye basmanız yeterlidir. Kahveniz hazır olduğunda model size ışıklı ve sesli şekilde uyarılarla haber verir.

Teknik Özellikler

 • Renk: Beyaz 
 • Güç: 1000 W
 • Su haznesi: 500 ml
 • Taşma emniyeti: Var
 • Su bitme emniyeti: Var
 • İki fonksiyonlu uyarı sistemi (Işık ve ses): Var
 • Fincan kapasitesi: 4 adet
 • Cezve materyali: Paslanmaz çelik
 • Çift taraflı cezve ağzı: Var
 • Aşırı ısınma önlemi: Var
 • Otomatik kapanma fonksiyonu: Var
 • Dokunmatik panel: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kahve Tipi
Türk Kahvesi
Su Kapasitesi
500 ML
Fincan Kapasitesi
3 Fincan

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.