Arnica GH21032 Prokit 444 Mini Mutfak Robotu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 07.05.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Mutfağınızı Renklendiren Mini Mutfak Robotu

Mini Mutfak robotu kırmızı rengiyle mutfağınızı renklendirmenizi sağlar. Görüntüsü ve özellikleriyle hem kullanışlı hem de size zaman kazandıran bir üründür.

Çıkarılabilir Parçalar Sayesinde Kullanışlı

Sağlam plastik malzemeden üretilen haznesi ve paslanmaz çelik bıçaklarıyla her türlü yiyeceği sağlıklı olarak hazırlamanıza yardımcı olur.

Birçok Fonksiyonuyla İşlerinizi Kolaylaştırır

Karıştırma, doğrama, rendeleme gibi birçok fonksiyona sahip olarak üretilir. Gövdesi mini boyutlarda olduğu için kullanmadığınız zamanlarda dolap içinde saklama şansınız bulunur.

Farklı Hız Ayarı

Robotun iki farklı hız ayarı ve durdurma seçeneği bulunur. Bu sayede yapacağınız yiyecek için gereken malzemeleri tek tek ekleyebilirsiniz. Önce yavaş sonra hızlı olarak ayarlayıp istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

Emniyet Kilit Sistemi

Emniyet kilit sistemi güvenle yemek yapmanıza destek olur.

Özel 1 L Haznesiyle Pratik

Dayanıklı malzemeden üretilen haznesi 1 litre kapasiteyle çalışır. Kapaklı olarak kullanılan haznenin üst bölümünde açılıp kapanabilen bir parça bulunur. Karışımlarınıza eklemek istediğiniz malzemeleri hazneyi tamamen açmadan bu bölümden koyabilirsiniz. Ayrıca kapaklı olması sayesinde yiyeceklerin hazneden dışarı çıkmasına engel olur.Hamur Karıştırma Avantajı

Börek, mantı veya kurabiye yapmak istediğinizde hamur yoğurmak işin en zor kısmıdır. Mini robot sayesinde bu işlem kısa sürede tamamlanır.

Dilimleme ve Rendeleme İmkanı

Salataları veya yemekleri hazırlarken dilimleme ve rendeleme imkanı sunar. Hem zaman hem de enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Güç: 600 W
  • Hız Kademe Sayısı: 2
  • Hazne Ölçüsü: 1 Litre
  • Kilit Sistemi: Var
  • Doğrayıcı: Var
  • Hamur Karıştırma Özelliği: Var
  • Rendeleme / Dilimleme: Var
  • Parçalar çıkarılabilir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.