Tefal MasterChop XL 500 W 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İşlevsel ve Pratik Doğrayıcı 

Tefal MasterChop XL 500 W 4 bıçaklı doğrayıcı, yüksek kalitedeki bıçak sistemi, kolay kullanım detayları ve şık tasarımıyla doğramak, kıymak ve karıştırmak için ideal bir üründür. En güzel tariflerinizi, en kısa zamanda hazırlayabilmeniz için tasarlanan model aracılığıyla mükemmel sonuçlar elde edilir.

Dörtlü Bıçak Teknolojisi

MasterChop XL doğrayıcıda, iki adet çiftli bıçak bulunur. Ürünün Powelix Blades teknolojisinden faydalanılan bıçak tasarımı, keskin ve dayanıklı yapısıyla hızlı, etkili ve pratik doğrama deneyimi sunar. 

Geniş Kapasiteli Doğrama Haznesi

Model 750 ml kapasiteli geniş haznesiyle daha fazla malzemeyi tek seferde kıyar, doğrar veya karıştırır. En zorlu görevleri bile kolaylıkla yerine getiren doğrayıcı, mutfak işlerinde size zaman kazandırır.

Yüksek Motor Performansı

Doğrayıcının motoru 500 W gücündedir. Dayanıklı bıçak teknolojisiyle bir araya gelen 500 W gücündeki motor, en sert malzemeler üzerinde bile etkili performans gösterir.

Kolay ve Güvenli Kullanım

MasterChop XL, kapağın üst kısmına bastırılarak kolaylıkla kullanılır. Güvenli kilit sistemiyle olası mutfak kazalarının önüne geçen modelin kurulumu da kolay ve güvenlidir.

Hijyenik Kullanıcı Deneyimi

Ürünün doğrama haznesi ve bıçaklarının bulaşık makinesinde yıkanabilir nitelikte olması, hijyenik kullanıcı deneyimini destekler. Modelin gövde kısmı nemli bir bezle silinerek temizlenebilir.

Modern Tasarım

Tefal güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunulan ürün, şık ve modern tasarımıyla kullanıcılardan tam not alır. Tüm doğrama ve parçalama işlerini zahmetsizce yapabilen Tefal MasterChop XL, mutfaklarınızda hoş bir atmosfer yaratır.

Uzun Süreli Kullanım

Ürünün tasarımında yüksek kalitede materyaller kullanılır. Büyük bir özenle tasarlanan ve üretilen Tefal MasterChop XL, uzun yıllar güvenle ilk günkü performansında çalışır.

Teknik Özellikler

 • Güç: 500 W
 • Bıçak sayısı: 4 adet
 • Ürün tipi: Tekli
 • Toplam kapasite: 750 mL
 • Bıçak türü: Paslanmaz çelik
 • Kase materyali: Plastik
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilirlik: Var
 • Kaydırmaz taban: Var
 • Gövde materyali: Plastik
 • Kablo depolama: Var
 • Boyutlar: 27,5 x 12,7 x 12,7 (Y x G x D) cm
 • Ağırlık: 1 kg

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.