Goldmaster GM-7439 Dietist Buharlı Pişirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Geniş Kapasiteli Hazne 

Ürünün 8.4 litrelik yemek kabı haznesine sahip olması tek seferde fazla miktarda yiyecek pişirmenize olanak sağlar. Su haznesi de geniş bir kapasiteye sahip olan bu pişirici, yiyeceklerinizi hızlı ve etkili bir şekilde pişirir. 

Çoklu Pişirme Fonksiyonu

Tasarımında üç adet pişirme kabı bulunduran bu ürün, aynı anda üç farklı yemek pişirmenizi mümkün kılar. Goldmaster buharlı pişirici, kalabalık grupları ağırlamanızı kolaylaştırmanın yanı sıra zamandan tasarruf etmenize de imkân verir. 

Sade ve Ergonomik Tasarım

Buharlı pişiricinin oldukça sade ve ergonomik bir tasarıma sahip olması kullanım kolaylığı sağlar. Ürünün üzerindeki LED gösterge ışığı ve açma-kapama düğmesi üzerinden sıcaklık ve buhar seviyesini kolayca kontrol edebilir, konforlu ve pratik bir mutfak deneyimi yaşayabilirsiniz. 

İşlevsel Zamanlayıcı Özelliği

Özellikleri arasında zamanlayıcı fonksiyonu da bulunduran bu pişirici, pişirme süresini 60 dakikaya kadar ayarlama imkânı sağlar. Bu fonksiyonel özellik sayesinde yemeklerinizi sürekli kontrol etme zahmetinden kurtulabilir, fazla pişmelerini önleyebilirsiniz. 

Su Seviye Göstergesi

Ürünün su seviye göstergesi, haznede kalan su miktarını göstererek ürünü kontrollü bir şekilde kullanmanızı sağlar. Haznedeki su azaldığında sizi bilgilendiren bu gösterge, yiyeceklerinizi kesintisiz bir şekilde pişirmenize yardımcı olur.

Şeffaf Pişirme Kabı

Pişirme kaplarının şeffaf olması yiyeceklerin pişme seviyesini kontrol etmenizi kolaylaştırır. Farklı yiyeceklerin hangi kaplarda olduğunu görmenize de olanak veren bu özellik rahat bir kullanım sağlar.

Her Mutfağa Uygun İdeal Ölçüler

İdeal ölçülere sahip bu pişirici, az yer kaplayarak her mutfağa kolayca uyum sağlar. Dar alanlarda kullanımı mümkün kılan bu özellik, tezgah alanından tasarruf etmenize imkân tanır.

Modern ve Sade Tasarım

Ürünün sade tasarımı mutfağınıza şık ve yenilikçi bir görünüm kazandırır. Goldmaster buharlı pişirici ile yemeklerinizi konforlu bir şekilde pişirirken yaşam alanınızda estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pişirme Haznesi Kapasitesi: 8.4 lt
  • Güç Seviyesi: 800 W
  • Pişirme Kabı Sayısı: 3
  • Dijital Ekran: Var
  • Gösterge Işığı: LED

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.