CVS DN-9312 Yaşam Elektrikli Cam Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Pratik Su Isıtma Performansı

CVS DN-9312 Yaşam cam su ısıtıcı kettle; çay, kahve ve sıcak kakaodan hazır çorbaya ve yulaf ezmesine kadar her şey için mükemmeldir. Güçlü ve hızlı performansıyla suyu, mikrodalga veya set üstü ocak yöntemlerinden daha hızlı kaynatır. Böylece lezzetli sıcak içecek veya yiyeceklerinizi hazırlarken daha az zaman harcarsınız!

Güvenli ve Kaliteli Deneyim 

Isıya dayanıklı kaymaz kol ve hazneye sahip DN-9312 kettle, CVS`nin üstün termostat teknolojisi, gelişmiş otomatik kapanma ve kaynama işleviyle %100 elektrik güvenliği sağlar. 

Şık Mavi LED Göstergesi

DN-9312 kettle, suyun ne zaman ısındığını gösteren parlak LED ışıklarla donatılmıştır. Mavi LED ışığa sahip cam ısıtıcının minimal ve şık tasarımı, mutfak tezgahında hoş görünür ve size daha iyi görsel zevk sağlar. 

Kolay Kullanım ve Bakım

Kolay kullanım ve temizlik için tasarlanan geniş ağız kısmı, suyu doldurma işlemlerinde de avantaj sağlar. Geniş kapak ağzına sahip su ısıtıcısının içine elinizi kolayca sokabilir ve nemli bir bezle sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz. 

Geniş Hacimli Kapasite

1,8 litrelik geniş kapasite, su haznesinin evden ofis kullanımına kadar tüm içecek-yiyecek hazırlama ihtiyaçları için hizmet etmesini sağlar. Yaklaşık 8 bardak içecek hazırlama kapasitesiyle en geniş misafir gruplarınıza bile dakikalar içerisinde kahve, çay veya diğer tüm sıcak içecekleri sunabilirsiniz. 

Akıllı Mutfak Çözümleri

2000 Watt gücündeki su ısıtıcısının gövdesi üzerinde uygun kapasite işaretleri yer alır. Bu işaretler sayesinde ne kadar suya ihtiyacınız olduğunu doğru bir şekilde belirleyebilirsiniz. 

Otomatik Kapanma İşlevi

Otomatik kapanma işlevi, su kaynamaya başladığında su ısıtıcısının kapatılmasını sağlar. Böylece, suyun taşacağından endişelenmenize gerek kalmadan diğer işlerinize odaklanabilirsiniz. 

Portatif ve Taşınabilir Dizayn

360º döner tabanın üzerine yerleştirilen portatif dizayn, kablolar olmadan rahatça kaldırılır ve çıkarılır. CVS DN-9312 Yaşam cam su ısıtıcıyı, sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz her yere kolayca taşıyabilirsiniz! 

Teknik Özellikler

 • Marka: CVS
 • Model: DN-9312 Yaşam Cam Kettle
 • Cihaz Tipi: Su Isıtıcı
 • Kapak Sayısı: 1
 • Güç: 2000 W
 • Isıtıcı Kapasitesi: 1.8 Lt
 • Gövde Malzemesi: Cam
 • Filtre Tipi: Paslanmaz Çelik
 • Su/Kireç Filtresi: Var
 • Kaynama Göstergesi: Var
 • Su Seviye Göstergesi: Var
 • Otomatik Kapanma: Var 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.