Tefal KI772D38 1.7 L 2400 W Işıklı Cam Kettle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı ve Taze Sıcak Suyun Keyfini Çıkarın

Tefal ışıklı cam kettle, sabahları bir fincan sıcak çay veya kahve ile güne başlayanlar için ideal bir seçenektir. Hızla ısınan sıcak su, sadece içeceklerin değil, sizin ve ailenizin en sevdiği yiyeceklerin de hazırlanmasını kolaylaştırır.

Otomatik Kapanma ile Güvenli Kullanım

Tefal ışıklı cam kettle, su kaynadıktan sonra otomatik kapanma özelliğini devreye sokarak kaynama dengesini korur. Elleri yakma veya taşma riskini ortadan kaldıran bu özellik, aynı zamanda elektrikten de tasarruf etmenizi sağlar.

Modern ve Şık Tasarım

Modern mutfaklara zahmetsiz bir tarz getiren ışıklı kettle, saydam gövdesinde kaynayan su kabarcıklarıyla oldukça hoş görünür. Temizlik, sıcaklık ve su seviyelerini kontrol etmenizi kolaylaştıran cam dizayn sayesinde tezgâhınızın üstünde estetik bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

Kolay ve Zahmetsiz Kullanım

Geniş ağız tasarımına sahip su ısıtıcının içerisine su eklemek ve temizlemek oldukça kolaydır. Kireç ve diğer lekeleri derinlemesine temizlemek için beyaz sirke, limon tuzu veya karbonat eklenmiş suda kaynatmak yeterlidir.

Geniş Kapasite Hacmi

Lezzetli yemeklerden keyif çayı ve kahvesi demlemeye kadar pek çok yiyecek veya içecek hazırlama sürecinde kullanabileceğiniz kadar geniş hacme sahiptir. 1.7 L hacmi sayesinde Tefal cam ışıklı kettle ile ocağı veya eski ısıtma yöntemlerini geride bırakabilirsiniz.

Şık LED Işık Göstergesi

Tefal cam kettle, içindeki suyun ne zaman ısındığını gösteren parlak ve göz alıcı LED ışıkla donatılmıştır. Minimal ve estetik tasarım, gözünüze hitap ederken aynı zamanda evinizin atmosferine hoş bir görünüm katar.

 Minimal Kablo Sistemi

Mutfak tezgâhının üzerinde kablo karmaşası yaratmamak için tasarlanan alt kısım, mutfağınıza minimal ve şık bir görünüm katar. 360 derece döner alt taban, aynı zamanda kolay ve ergonomik kullanım deneyimi yaratır.

 Temiz ve Saf Suyun Keyfini Çıkarın

Cam ve paslanmaz çelik kombinasyonundan oluşan Tefal ışıklı cam kettle, aldığınız her yudumun saf su olmasını sağlar. Böylece hem içeceklerin hem de yiyeceklerin lezzetini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

 Teknik Özellikler

  • Marka: Tefal
  • Güç: 2400 W
  • Otomatik Kapanma: Var
  • Su Seviyesi Göstergesi: Var
  • Kapasite: 1,7 L
  • Gösterge Işığı: Var
  • 360° Dönebilir Taban: Var
  • Kablo Depolama: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.