Medisana 48430 Bamboo Mutfak Terazisi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bamboo Tasarımlı Mutfak Terazisi

Medisana mutfak terazisi bamboo yüzeyi ve minimal ölçüleri ile oldukça şık bir mutfak terazisidir. Ultra hassas ölçümler yapmanıza izin verir ve tariflerinizde size yardımcı olur.

Antibakteriyel Bamboo Yüzey

Bakteri oluşumunu geciktirici özel yüzeyi ile mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz mutfak terazisi, gıdalarınız için güvenilir bir mutfak yardımcısıdır.

Mükemmel Hassasiyet


Tüm yemek tariflerini mükemmel bir şekilde yapmanıza yardımcı olan Medisana mutfak terazisi, 1 gr hassas ölçüm yapabilir ve ölçümlerde hata yapma olasılığını ortadan kaldırır. Tariflerinizi pratik bir şekilde uygulayabilmek için mevcut bardak ve kaselerinizi kullanabilirsiniz.

Pratik Dijital Ekran

Ölçümleri rahatça görebileceğiniz aydınlatmalı bir dijital ekrana sahiptir. Kaplı ya kapsız ölçümlerinizi rahatça yapabilir hatasız bir şekilde ekranda görebilirsiniz.

Su ve Sütün Hacmini Hesaplayın

Gram cinsinden ölçüm yapan Medisana bamboo mutfak terazisi, su ve süt gibi sıvılarınızı litre cinsinden ölçmenize izin verir. Bu sayede tariflerinizde sadece katı gıdaları değil sıvı ölçümlerinizi de doğru bir şekilde yapabilir ve lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Şekli: Dijital
  • Hassasiyet: 1 gr
  • Kapasite: 5000 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.