Medisana 48430 Bamboo Mutfak Terazisi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Medisana 48430 Bamboo Mutfak Terazisi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Bamboo Tasarımlı Mutfak Terazisi

Medisana mutfak terazisi bamboo yüzeyi ve minimal ölçüleri ile oldukça şık bir mutfak terazisidir. Ultra hassas ölçümler yapmanıza izin verir ve tariflerinizde size yardımcı olur.

Antibakteriyel Bamboo Yüzey

Bakteri oluşumunu geciktirici özel yüzeyi ile mutfağınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz mutfak terazisi, gıdalarınız için güvenilir bir mutfak yardımcısıdır.

Mükemmel Hassasiyet


Tüm yemek tariflerini mükemmel bir şekilde yapmanıza yardımcı olan Medisana mutfak terazisi, 1 gr hassas ölçüm yapabilir ve ölçümlerde hata yapma olasılığını ortadan kaldırır. Tariflerinizi pratik bir şekilde uygulayabilmek için mevcut bardak ve kaselerinizi kullanabilirsiniz.

Pratik Dijital Ekran

Ölçümleri rahatça görebileceğiniz aydınlatmalı bir dijital ekrana sahiptir. Kaplı ya kapsız ölçümlerinizi rahatça yapabilir hatasız bir şekilde ekranda görebilirsiniz.

Su ve Sütün Hacmini Hesaplayın

Gram cinsinden ölçüm yapan Medisana bamboo mutfak terazisi, su ve süt gibi sıvılarınızı litre cinsinden ölçmenize izin verir. Bu sayede tariflerinizde sadece katı gıdaları değil sıvı ölçümlerinizi de doğru bir şekilde yapabilir ve lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Şekli: Dijital
  • Hassasiyet: 1 gr
  • Kapasite: 5000 gr

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MEDİSANA 48430 BAMBOO MUTFAK TARTISI
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Renk
KAHVERENGİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MEDİSANA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok