Arnica GH26210 Tostika 4000 Waffle Tost Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.05.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Modern Tasarımlı Tost Makinesi

Modern tasarımıyla mutfaklarınızda severek kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür. Boyutları sayesinde dolap içinde veya tezgah üzerinde tutulabilir. Birden çok yiyeceğin hazırlanması için kullanılabilir.

Farklı Yiyecek Türlerini Pişirme Avantajı

Tost makinesinde et, sebze ve tost yapabilirsiniz. Farklı yiyecek türlerini pişirme avantajı sayesinde atıştırmalık veya ana yemeğin yanında sunacağınız garnitürleri hazırlamanıza yardımcı olur.

Yapışmaz Plakalar

Yapışmaz yüzeye sahip plakalar sayesinde yiyeceklerinizi güvenle pişirebilirsiniz.

Yıkanabilir Parçalar

Yağlı ve sulu yiyecekleri pişirdikten sonra kirlenen plakaları temizlemek için yıkayabilirsiniz. Kuruduktan sonra yeniden kullanmaya devam edersiniz.

Kısa Sürede Yiyecek Hazırlama İmkanı

Sabah kahvaltısı, çocukların okul yiyecekleri ve atıştırmalıkları kısa sürede hazırlama imkanına sahip olursunuz.

Pratik ve Kullanışlı

Tek tuşla açıp kapatarak kullanabileceğiniz pratik ve avantajlı bir üründür. Isı ayarını yapmak istediğiniz yiyeceğin özelliklerine göre seçip en lezzetli şekilde servis yapma şansına sahip olursunuz. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar birçok çeşidi kolaylıkla pişirebileceğiniz bir tost makinesidir.


Hem Tost Hem de Waffle Yapma Şansı

Waffle malzemelerinizi hazırladıktan sonra tost makinesinin uygun parçalarını kullanarak istediğiniz lezzeti elde edebilirsiniz. Aynı anda 4 adet waffle yapmanıza imkan sunan makinenizle, aynı zamanda 4 adet de tost hazırlayabilirsiniz. Kalabalık ailelerin sofralarında tercih edebilecekleri kullanışlı bir üründür.


Kolayca Takılıp Çıkarılabilen Parçalar

Isıtma ve ızgara yapmak amacıyla kullanılabilen özel parçalarını yiyecek türüne uygun olarak kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Güç: 1200 W
  • 4 Adet Waffle Yapılabilir.
  • 4 Adet Tost Yapılabilir.
  • Parçalar Çıkarılabilir.
  • Isıtıcı Plakalar Yapışmaz ve Yıkanabilir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.