Arnica GH26243 Tostit Maxi Granit Izgaralı Tost Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.03.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Kapasiteli Tost Makinesi

6 tostu aynı anda pişirebilecek kapasiteye sahip olan Arnica GH26243 Tostit Maxi, pazar kahvaltıları başta olmak üzere tüm aileye tost, sandviç gibi yiyecekleri hazırlama avantajı sunar.

Tek Hareketle Izgaraya Dönüşen Tasarım

Alt ve üst plaka 180° açılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde tost makinenizi aynı zamanda ızgara olarak da kullanabilir, etten sebzeye pek çok gıdayı zahmetsizce pişirebilirsiniz.

Yanmaz Yapışmaz Izgara Yüzeyi

Granit kaplama olan alt ve üst ızgara sayesinde dilerseniz yağsız pişirme de yapabilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz özellikte olan granit kaplama sayesinde ızgaraları kolaylıkla temizleyebilir, makinenizi uzun yıllar ilk günkü forumunda kullanabilirsiniz.

Yüksek Motor Gücü ile Yüksek Performans

Uzun ömürlü kullanım vadeden 2000 W motor gücü sayesinde yüksek ısı kademelerine hızla ulaşır ve yoğun kullanımda dahi yüksek performans göstermeye devam eder. Bu sayede pişmesi zaman alan yiyecekleri dahi sorunsuz bir şekilde hazırlamanızı sağlar.

Her Yiyecek için Farklı Isı Ayarı

Toplam 5 adet ısı kademesi bulunan Arnica GH26243 Tostit Maxi tost makinesi ile tostlarınızı dilediğiniz gibi kızartabilir, et, sebze, peynir ve balık gibi farklı ısılara ihtiyaç duyan yiyecekleri tam kıvamında pişirebilirsiniz.

Hijyenik Kullanım Sağlayan Yağ Toplama Haznesi

Izgara ve tost pişirme sırasında çıkan yağlar, özel olarak tasarlanan yağ toplama haznesinde toplanır. Bu sayede hem cihazın iç aksamları zarar görmez hem de hijyenik bir kullanım sağlanır.

Leke Tutmayan Dış Yüzey

Kolay temizlenebilen ve leke tutmayan dış yüzey sayesinde ilk günkü formunu uzun süre boyunca korumayı vadeden Arnica GH26243 Tostit Maxi tost makinesi, darbe ve çizilmelere karşı da dirençlidir.

Kilitleme Mandalı ile Güvenli Kullanım

Izgaraların kapalı durumdayken kilitlenmesini sağlayan mandal hem pişirme sırasında avantaj sağlar hem de çocukların zarar görmesini önler. Ayrıca bu mandal sayesinde cihazınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Fonksiyon: Izgara/Tost
 • Güç: 2000 W
 • Izgara Kaplama Materyali: Granit
 • Isı kademesi: 5
 • Güç İkaz Işığı: Var
 • Çıkarılabilir Plaka: Var
 • Ayarlanabilir Termostat: Var
 • 180° Izgara Olabilme: Var
 • Yağ Toplama Haznesi: Var
 • Yükseklik Ayarı: Var
 • Kilitleme Mandalı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.