Tefal Easy Toast 1800 W Tost Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tefal Easy Toast 1800 W Tost Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

İkisi Bir Arada Şık Tasarım

Tefal Easy Toast 1800 W tost makinesi, mutfağınıza uyum sağlayan şık tasarım ve işlevselliği bir arada sunar. Sabah kahvaltısı ve atıştırmalık için tost yaparken ya da sağlıklı ızgaralar hazırlarken kullanabileceğiniz iki özellik bir aradadır.

Yüksek Isı Kabiliyeti

Tefal Easy Toast makinesinin 1800 W gücü ile yüksek ısıda pişirmek istediğiniz yiyecekleri hazırlayabilirsiniz. Performansı ile göz dolduran ürün, güçlü ve hızlı ısıtma özelliği ile size vakit kazandırır.

Yanma ve Yapışmaya Son!

Yaptığınız tost ekmeğini yapışmadan, köfteleri dağılmadan pişirmenin yolu Tefal’den geçer. Yanmaz ve yapışmaz teflon kaplamaya sahip plakalar ile estetik görünüşü bozulmadan yemeklerinizi hazırlayabilir, şık sunumlar yapabilirsiniz.

 Barbekü Olarak Kullanılabilir

Tefal Easy Toast tost makinesinin 180 derece açılabilen plakaları sayesinde ızgara yiyecekleri de hazırlayabilirsiniz. Yağlı ve yağsız pişirme için uygun olan grill özelliği ile lezzetli ve sağlıklı yiyecekler hazırlamak çok kolay!

 Kapasiteyi İki Katına Çıkarabilirsiniz

Standart kapalı hali ile kullanıldığı zaman 4 tost ekmeğini aynı anda pişirebilen makine, açık olarak kullanıldığı zaman kapasitesini iki katına çıkarır. Kalabalık bir ortamda herkese yetecek tost yapmak için açık halde sayıyı 8’e çıkarabilirsiniz.

 İşlevsel Zamanlayıcı Özelliği

Yapışmaz kaplamaya sahip döküm ızgaraların çabuk ısınması ve uzun süre sıcaklığını muhafaza etmesi, mutfakta işinize yarar. Zamanlayıcı özelliği bulunan cihazı önceden ayarlayarak kendinize ekstra vakit kazandırabilir, farklı işlerinizi halledebilirsiniz.

 Fonksiyonel ve Yıkanabilir Plakalar

Tefal Easy Toast plakları tek taraflı olarak çıkarılabilir. Kullanımının ardından aşırı yağlı ve lekeli ise bulaşık makinesine atarak yıkayabilirsiniz. Aşırı kirli olmadığı durumlarda temiz bir kağıt peçete ile plakaları silerek kalıntılardan kurtulabilirsiniz.

 Ayarlanabilir Sıcaklık Derecesi

Her yiyeceğin pişme ve yanma seviyesi birbirinden farklı olduğu için Tefal Easy Toast makinesi size en ideal ısıyı bulma şansı sunar. Ayarlanabilir termostat ve güçlü rezistans sistemi ile besinlere uygun olan sıcaklığı kolaylıkla seçebilirsiniz.

 Özellikler

  • Ürün: Tefal Easy Toast / tost makinesi
  • Renk: Siyah
  • Ölçüler: 15.7x43 cm (GxD), 3.1 kg
  • Dilim Sayısı: 4
  • Güç: 1800 W
  • Plakalar: Tek taraflı çıkarılabilir, yapışmaz teflon kaplama, bulaşık makinesinde yıkanabilir, döküm
  • Kullanım: Tipik ve Barbekü pozisyonu (2 kat kapasite)
  • Sıcaklık: Ayarlanabilir Termostat
  • Özellik: Zamanlayıcı

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok