Tefal Toast Expert Yapışmaz Döküm Kaplama Izgara ve Tost Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

1800 W Yapışmaz Döküm Kaplama Izgara Ve Tost Makinesi

Tefal Toast Expert 1800 W Yapışmaz Döküm Kaplama Izgara Ve Tost Makinesi’nin, sahip olduğu çift yüzeyli çıkarılabilir yapışmaz plakalarıyla sayesinde kolay temizlik ve konfor sağlar. Toast Expert 4 tostluk 1400cm²'lik pişirme yüzeyi sayesinde tüm aileyi doyuracak yemekleri kolaylıkla hazırlayın. Izgara, barbekü ve mini fırın olmak üzere 3 farklı pişirme pozisyonu ile sadece tostlarınızı değil, ızgara etlerden leziz yumurtalara kadar birçok farklı yemeği pişirebilirsiniz. Tefal'in üstün kalite standartlarındaki çift yüzeyli, çıkarılabilir yapışmaz plakaları ile rahatlığı yakalayacaksınız.

Farklı Fonksiyonlar

Geniş kapsamlı pişirme deneyimi ve mükemmel sonuçlar için 3 pişirme pozisyonu bulunur: Izgara, barbekü ve mini fırın fonksiyonları vardır.

İkili Işık Sistemi

İdeal pişirme ısısına ulaşıldığını ve ürünün çalışır durumda olduğunu gösteren ikili ışık sistemi bulunur.

Ayarlanabilir Termostat

Her türlü yiyecek için uygun ısı ayarını sağlayan ayarlanabilir termostat.

Özellikler

  • Güç: 1800 W
  • Yapışmaz çıkarılabilir döküm plakalar
  • 1400 cm² pişirme alanı ile barbekü pozisyonu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.