AirTamer A310 Kişisel Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Havadaki Zararlı Etkenlere Karşı AirTamer A310

Negatif iyon teknolojisi sayesinde 1 metrekarelik mesafede zararlı hava etkenlerine karşı koruma sağlayan AirTamer A310, güvenli ve sağlıklı bir şekilde nefes almanıza yardımcı olur.

Rahat ve Güvenle Nefes Alın

AirTamer A310 kişisel hava temizleyici ürünün sahip olduğu filtreleme teknolojisi, bakteri ve virüs gibi zararlı organizmaları negatif iyon teknolojisiyle etkisiz hale getirir.

Virüslere ve Zararlı Bakterilere Karşı Kanıtlanmış Koruma

Japonya’da yer alan bağımsız araştırma kuruluşu Kitasato, AirTamer A310’un havadaki zararlı organizma ve virüslerin %99’unu 20 dakika gibi kısa bir sürede yok ettiğini test ederek onaylamıştır.

Dilediğiniz Her An Yanınızda

Düşük boyut ve ağırlık değerlerine sahip olan kişisel hava temizleyici, günün her anında yanınızda taşıyabileceğiniz işlevsel bir üründür.

Uzun Süreli Kullanım Deneyimi

3-4 saatlik bir şarj süresiyle 150 saatten fazla kesintisiz bir şekilde çalışabilen hava temizleme cihazı, şarj ihtiyacı duymadan uzun süre kaliteli bir nefes alma deneyimi yaşamanızı kolaylaştırır.

Farklı Kullanım Alanlarıyla İşlevsel Deneyim

Hastane, okul, konserler, iş yerleri ve daha pek çok alanda AirTamer A310’u güvenli ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şarj Edin ve Tekrar Kullanın

Değiştirilebilir batarya teknolojilerinin yerine, USB hızlı şarj özelliğine sahip olan ürünü kullanım sonrasında pratik bir şekilde şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Üstün Hava Temizleme Performansı

AirTamer A310, gelişmiş filtreleme teknolojileri sayesinde duman da dahil olmak üzere kötü ve zararlı hava koşullarını kısa bir sürede ortadan kaldırır ve her koşulda sağlığınızı korumaya yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Ürün Boyutları: 1.65" x 0.75" x 3.5"
  • Ürün Ağırlığı: 110 Gram
  • Kullanım Süresi: 150 Saat ve Üzeri
  • Şarj Türü: USB Hızlı Şarj

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Üretim Yeri
Çin
Ürün Model Adı
A310
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Ağırlık (gr)
40
Sub Kategori
TDA
Marka
AIRTAMER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok