AirTamer A315 Kişisel Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

AirTamer ile Güvenli Nefes Alma Deneyimi

Zararlı ve kötü hava kalitesine karşı geliştirilen AirTamer A315, 1 metrekarelik kullanım alanındaki havayı hızlı ve etkili bir şekilde filtreleyerek sağlıklı ve temiz bir nefes alma deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.


Zararlı Hava Etkenlerine Karşı Etkili Bir Şekilde Korunun

Negatif İyon teknolojisi sayesinde havadaki bakteri ve virüs gibi zararlı partikülleri dahi engelleyen  AirTamer A315, her koşulda temiz bir hava kalitesi elde edilmesini destekler.

Teknoloji ve İşlevsellik Bir Arada

Uzun süreli araştırmalar sonucu geliştirilen ve yüksek teknolojili filtreleme sistemlerine sahip olan cihaz, işlevselliği de ön plana alan tasarım özelliklerine sahiptir. İp veya klips yardımıyla boynunuza veya farklı bir alana asarak kullanabileceğiniz ürün, hafif ve etkilidir.

Dilediğiniz Her Yerde Kolayca Kullanın

Küçük boyut ve ağırlığı sayesinde hayatın her anında pratik bir şekilde kullanılabilen AirTamer A315 kişisel hava temizleyici toplu taşıma araçları, havayolları, konserler, tiyatrolar, okullar ve ofisler gibi kalabalık ortamlarda güvenli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Uzun Süreli Kullanım Deneyimi

Gelişmiş bir batarya teknolojisine sahip olan AirTamer hava temizleme cihazı, tek bir şarjla 150 saatten fazla çalışır. Bu sayede kesintisiz bir kullanım deneyimi yaşayabilir ve kendinizi kötü hava koşullarına karşı etkili bir şekilde koruyabilirsiniz.

Bakteri ve Virüslere Karşı Kanıtlanmış Etki

Bağımsız test ve araştırma kuruluşları tarafından yapılan testlerde virüs ve bakterilere karşı etkisi kanıtlanan AirTamer A315, bakteri ve virüs gibi zararlı organizmaların %99’unu kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırır.

Değiştirilebilir İyon Emisyon Tarağı

Havadaki zararlı organizmaların ortadan kaldırılmasına yardımcı olan İyon emisyon tarağı, etkili bir kullanım için düzenli olarak değiştirilebilir.

Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Şarj Edin

USB hızlı şarj teknolojisine sahip olan kişisel hava temizleyici cihaz, kullanım sonrasında şarj edilerek tekrar tekrar kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Boyutları: 2.63" x 0.75" x 1.5"
  • Ürün Ağırlığı: 39.6 Gram
  • Kullanım Süresi: 150+ Saat
  • Şarj Süresi: 3-4 saat

Teknik Özellikler

Seri - Imeı
SERİ
Üretim Yeri
Çin
Ürün Model Adı
A315
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Ağırlık (gr)
30
Sub Kategori
TDA
Marka
AIRTAMER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok