Jimmy AP36 Air Purifier Akıllı Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Jimmy AP36 Air Purifier Akıllı Hava Temizleyici

AP36 bulunduğu ortamda toz, duman, polen ve bakterileri etkili bir şekilde kaldırabilen yüksek hacimli çift turbo, büyük kapasiteli santrifüj ve HEPA teknolojisini benimser. Ayrıca, yenilikçi formaldehit ayrıştırma teknolojisiyle beraber  ultra mikro aktif karbon adsorpsiyon teknolojisini de kullanır. Böylelikle bulunduğu ortamda toz ve bakterileri çok daha kolay ayrıştırır.

Toz Sensörü ile Ergonomik Kullanım

Hassas toz sensörü yardımıyla  hava kalitesini çeşitli ışık renkleriyle test ederek ortamdaki toz ve bakteriyi görüntüler. Böylece filtreleme verimliliğini görünür kılar.

 Akıllı Işık Sensörü

Akıllı ışık sensörüyle  geceleri ışıklar kapandıktan sonra tüm göstergeleri otomatik olarak kapatır. Böylelikle  sessiz moda girerek iyi bir uyku ortamı yaratır ve uykunuzu asla bölmez.

Üç Farklı Mod ile Daha Temiz Bir Ortam

Xiaomi markası Jimmy AP36 akıllı hava temizleyici robot, ergonomik kullanımıyla ihtiyaca göre “Smoke”, “Akıllı” ve “Sessiz” mod seçeneklerini sunar. Ayrıca,  üç farklı hava hız ayarı ile de  ergonomik yapısını destekler.

Değişen Ortam Havasına Göre Anında  Yanıt

Jimmy AP36;  yüksek kaliteli sensörü ile  havadaki  en küçük toz ve bakteriyi anında tespit ederek odanız için en iyi ayarları otomatik olarak  belirler.

Özellikler

  • Frekans: 50Hz
  •  Uygulama Alanı: 25-36m²
  • Gerilim : 230V
  • Formaldehit CADR: 40m³ / h
  • Ses: ≤61dB
  • Parçacık CADR: 300m³ / h
  • Mod: 3 mod
  • Güç: 50W
  • Hava Hızı Modu: 3Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.