Xiaomi Mi Air Purifier 3H Akıllı Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Etkili ve Kapsamlı Çözüm

Soluduğunuz hava temiz mi? İlk Xiaomi hava temizleyicisinin 2014 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana, şimdiye kadar elde edilenlerden hiçbir zaman memnun kalmadık. Son zorluk, hava temizleyicinin klasik görünümünü korurken performansı artırmaktı.

OLED Dokunmatik Ekran

Arıtıcıyı kontrol etmek ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri görüntülemek için dokunmatik ekranı kullanın. Gösterge ışığı, iç hava kalitesini hızlı bir şekilde belirlemenizi sağlar.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.