Xiaomi Mi Air Purifier Pro Akıllı Hava Temizleyici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Bir Bakışta Hava Kalitesini İzleyin

Telefonunuzu açmak, kapatmak ve modlar arasında geçiş yapmak için uzaktan kumanda olarak kullanın. Mi Home uygulaması, ev hava kalitesini istediğiniz zaman telefonunuzdan izlemenize de olanak tanır. Dışarıdaki hava kalitesine bağlı olarak pencerelerin ne zaman kapatılacağını veya açık bırakılacağını önerir.


Hava Kalitesi Değişikliklerine Anında ve Kesin Yanıt

Sharp'ın yüksek kaliteli sensörü, havadaki PM 2.5 konsantrasyonunu tespit ederek telefonunuzda gerçek zamanlı okumalara izin verir. Bu, Mi Hava Temizleyici'nin odanız için en iyi ayarları otomatik olarak seçmesini sağlar.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.