Staub 405098400 Yuvarlak 26 cm Döküm Tencere

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Staub 405098400 Yuvarlak 26 cm Döküm Tencere

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Pişirme Sürecine Verimlilik Katan Döküm Demir Tencere

Staub döküm tencere, ısıyı ideal bir şekilde dağıtır ve yemeklerin verimli bir şekilde pişmesine olanak tanır. Isıyı uzun süre muhafaza eden yapısıyla öne çıkan döküm demir tencere, özellikle yavaş pişmesi gereken et yemeklerini hazırlamak için idealdir.

Farklı Pişirme Teknikleri ile Yemeklere Lezzet Katın

Staub döküm tencerede et ve sebze yemeği hazırlarken tercih edilen kavurma ve soteleme gibi teknikler rahatlıkla uygulanabilir. Yemek pişirme sürecini keyifli bir hâle getiren fonksiyonel ürün, dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süre kullanılabilir. 

Geniş Kapasitesi ile Mutfaklara İşlevsellik Kazandırır

26 cm genişliği ve 5,25 litre kapasitesi ile öne çıkan Staub döküm tencere, aileniz ve misafirleriniz için lezzetli yemekler pişirebilmenize imkân tanır. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken ürün, günlük olarak ya da akşam yemeği davetlerinde kullanabilir.

Rengi ve Tasarımıyla Mutfaklara Hareket Katar

Kiraz renkli tasarımı ve şık dizaynı ile fark yaratan Staub döküm tencere, mutfak dekorasyonuna özgün bir görünüm kazandırır. Yemek sunumları için ideal olan ürün, yemek pişirme ekipmanlarını ve servis gereçlerini görsel açıdan tamamlar.

Fırın Yemekleri için Pratik ve Konforlu Bir Alternatif

Fırında kullanım için uygun olan Staub döküm tencere, sofralarda farklı tarifler denemek isteyenlerin işini kolaylaştırır. Fonksiyonel ürün, hem ocakta hem de fırında pişirilmesi gereken yemekleri pratik bir şekilde hazırlayabilmenizi sağlar.

Mutfak İşlerini Kolaylaştıran Fonksiyonel Özellikler

Staub döküm tencere, mutfaklarda giderek yaygınlaşan indüksiyonlu ocak çeşitlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilen ürün, dondurucuda kullanım için de uygundur.

Ürün Özellikleri

  • Model: 405098400
  • Taban Çapı: 21,70 cm
  • Isıya Dayanıklılık: -20,00 ºC / 240,00 ºC
  • Ağırlık: 6,00 kg (Net)
  • Ürün Ölçüsü: 32,70x26,00x16,70 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
STAUB 405098400 YUVARLAK KIRMIZI DÖKÜM TENCERE 26 CM
Üretim Yeri
Fransa
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Marka
STAUB
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok