Arnica ET12101 Hydra Rain Su Filtreli Halı Yıkama Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.03.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Performanslı Güçlü Motor

Arnica ET12101 Hydra Rain, hijyenik ve sağlıklı bir ev ortamı için derinlemesine temizlik sağlar. Modelde 2400 W güce sahip oldukça güçlü bir motor yer alır. Bu sayede Hydra Rain halı yıkama makinesi, halıların derinliklerine kadar işlemiş tozu ve kiri emerek haznesinde hapseder.

Hijyenik Bir Ortam Sağlayan HEPA 13 Filtre

Arnica ET12101 Hydra Rain bulundurduğu ileri teknolojilerle beklentilerin ötesine geçmeyi başarır. Cihazda eksiksiz bir temizlik için HEPA 13 filtre sistemi yer alır. HEPA 13 filtre sistemi, yerden toplanan ve gözle görünmeyecek kadar küçük boyutlara sahip olan tozların tekrardan havaya karışmasını engeller.

Farklı Ebatlarda Yıkama Uçları

Arnica ET12101 Hydra Rain halı yıkama makinesi, içeriğinde farklı boyutlara sahip yıkama başlıkları bulundurur. Geniş ağızlı başlıklar işinizi hızlandırırken dar olanlar ise temizlenmesi zor köşelere bile rahatlıkla girerek derinlemesine temizlik kavramının hakkını verir.

Konforlu Kullanım Şekli

Arnica Hydra Rain su filtreli halı yıkama makinesi modeli, emiş borusunun ucunda bulunan süpürücü fırçanın metal taban tasarımı sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilir. Esnek borusu hareket özgürlüğü sağlarken cihazın ağır olmaması ise temizlik sürecini konforlu hâle getirir.

İşlevsel Tasarım Detayları

Arnica Hydra Rain halı yıkama makinesi bulundurduğu teknolojiler kadar işlevsel tasarımıyla da dikkat çeker. Cihazın ideal düzeyde tutulan boyutları ve ağırlığı ev içerisinde muhafaza edilmesini ve kontrol edilmesini kolaylaştırır. Özel sap dizaynı ise kavramayı kolaylaştırarak cihazı kumanda edebilmek için çok fazla güç harcamak zorunda kalmanızın önüne geçer.

Özel Su Filtresi

Arnica Hydra Rain halı yıkama makinesi, su filtresi sayesinde tozların yakalanmasına yardımcı olur. Bu sayede HEPA filtreye giden toz miktarı azaltılarak filtrenin daha işlevsel bir şekilde çalışması sağlanır. Aynı zamanda suya katılabilecek parfümlerle temizlik yapılan ortamın güzel kokması mümkün hâle gelir.

Teknik Özellikler

         Model: ET12101
         Güç (W): 2400
         HEPA Filtre: Var
         Kablo Uzunluğu: 6 m
         Koltuk Temizleme Aparatı: Var
         Su Filtresi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.