Arnica ET15102 Tayfun Elektrikli Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Emiş Gücü ile Etkin Temizlik Performansı

2400 W güce sahip olan yeni nesil motor tasarımı ile yoğun kullanımda bile performans kaybı yaşamaz. Bu sayede tüm yaşam alanınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Tozları Hapseden Islak Emiş Özelliği

Hem ıslak hem de kuru kullanıma uygun olarak tasarlanan Arnica ET15102 Tayfun elektrikli süpürge, ıslak emiş gücü sayesinde en yüksek havlı halıları bile derinlemesine temizleyerek çektiği tüm tozları su içinde hapseder.

Toz ve Kirleri Ayrıştıran Bez Filtre

Özel olarak tasarlanan ve uzun ömürlü bir kullanım sunan bez filtre, ince tozlar ve daha büyük partikülleri ayrıştırır. İnce tozları, içinde su bulunan hazneye aktarılarak tekrar havaya karışması önlenirken kalın partiküller ise toz haznesinde birikir.

Zahmetsiz Temizlenebilen Toz Haznesi

Süpürgenin tamamını parçalara ayırmanıza gerek olmadan tek hareket ile yerinden çıkarılabilen toz haznesi, kolay ulaşılabilir ve zahmetsiz temizlenebilir olması ile öne çıkar.

Düşük Çalışma Sesi Avantajı

Maksimum 58 dB’e ulaşan çalışma sesi, fısıltılı bir konuşma kadar sese sahiptir. Bu sayede süpürgenizi, etrafa rahatsızlık vermeden ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

Kumaşlara Zarar Vermeyen Koltuk Temizleme Başlığı

Özel olarak tasarlanan koltuk temizleme başlığı sayesinde tüm koltuk, berjer, puf ve sandalyeleri etkin bir şekilde temizleyebilirsiniz. Söz konusu koltuk temizleme başlığı, en hassas kumaşlara dahi zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Yüksek Hareket Kabiliyeti Sağlayan Tekerlekler

360 derece dönebilen özel tekerlek tasarımı sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilen Arnica ET15102 Tayfun elektrikli süpürge, 5 metre uzunluğundaki kablosu ile de oldukça geniş bir alanın tek bir priz ile temizlenmesini sağlar.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Tasarım

Cihaz gövdesinin üst kısmında yer alan tutma sapı sayesinde süpürgenizi dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca tutma yerinin hemen yanlarında yer alan klipsleri açarak süpürgenizin toz haznesine ulaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Motor Gücü: 2400 W
  • Emiş Türü: Islak/Kuru
  • Kablo Uzunluğu: 6 m
  • Ses Seviyesi: 58 dB
  • Boru Malzemesi: Plastik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.