360 S10 Akıllı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Üç Gözlü LİDAR Sistemi

S10’un LİDAR sistemi üç ayrı lazer ile çalışır. Ana lazer 6 ile 8 metre mesafedeki nesneleri algılar. Ön lazeri, daha çok küçük nesnelere odaklanır. Lazer sistemi, 100’den fazla engel türünü algılama özelliğine sahiptir.

3D Haritalama

Üç gözlü LİDAR sistemi sayesinde S10, işini yaparken kendini sürekli olarak günceller. Evinizin üç boyutlu bir planını etkili şekilde oluşturabilir. Bu sayede nereyi temizlemesi gerektiğini çok iyi bilir.

Akıllı Rota Planlama

S10, DTOF olarak bilinen teknolojiyi kullanarak nesneleri boyutlandırırken alternatiflerine nazaran dört kat daha çok doğruluk sağlar. Aynı zamanda benzer özellikler taşıyan cihazlara göre yüzde 30 daha hızlıdır.

Yüksek Kapasiteli Su Deposu

S10’un en çok öne çıkan özelliklerinden birisi de 520 ml’lik su deposudur. Su deposu seviyesi tam dolu olduğunda robot, 200 metrekareye kadar olan alanı tek seferde temizleyebilir.

Otomatik Püskürtme Basıncı

360 S10 robot, zemin özelliklerine göre püskürtme basıncını otomatik olarak ayarlar. Daha sert lekelerle karşılaştığında silme gücünü artırır. Aynı zamanda mobil cihazınıza yükleyebileceğiniz uygulama sayesinde ürünün tüm bu ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ultra Emiş Gücü

S10, ince olmasına rağmen emiş gücünden ödün vermez. 3300 Pa maksimum emiş gücüyle etkili temizlik sunar. Kauçuk ana fırçası, en küçük toz zerreciklerinde, evcil hayvan tüylerinde ve yere dökülen saçlarda bile etkilidir.

Otomatik Halı Algılama

S10 robot süpürgenin ultrasonik sensörleri, fayanslı mutfak zeminleri ile oturma odasındaki halının farkını kolaylıkla algılar. Yapay zekâ özelliği sayesinde temizlik yaklaşımını zemine göre yapılandırır.

Düşme Önleyici Sensörler

Robot süpürge temizlik yaparken merdivenden düşmesi veya darbe alması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. S10’nun tehlikeli bölgeleri gözetleyen ve yüksekliği algılayan 6 farklı sensörü bulunur.

Teknik Özellikler

 • Marka: 360
 • Model: S10
 • Ürün Ebatları: 350x350x85 cm
 • Ürün Ağırlığı: 3.85 kg
 • Pil Tipi: Lithium
 • Pil Kapasitesi: 5000 mAh
 • Şarj Süresi (ort.): 5 saat
 • Filtre Tipi: Yıkanabilir
 • Su Haznesi: 0.52 lt
 • Toz Haznesi: 0.5 lt
 • Sensör Sayısı: 24
 • İşlemci: 4 çekirdekli RK3326
 • Engel Aşma: 20 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.