Fantom Galaxy XY 38 Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Maksimum Güçle Minimum Ses

Fantom Galaxy 38 W gücünde motorla çalışır. Motor, iyi izole edildiği için maksimum emiş gücünde çalışırken bile sadece 65 dB ses çıkararak konforlu kullanım sağlar. Aynı zamanda robot süpürge, kompakt boyutlarına rağmen 2000 Pa emiş gücüne sahiptir.

Kesintisiz Temizlik Konforu

Robot süpürgenin 2900 mAh kapasitedeki bataryası altı saatte tam şarj seviyesine erişir. Tam şarj seviyesiyle ortalama 130 dakika süresince kesintisiz çalışmaya devam eder. Yüksek batarya kapasitesi sayesinde tam şarj seviyesiyle 270 metrekarelik bir alanın temizliğine yardımcı olur.

7 Farklı Temizlik Modu

Fantom Galaxy XY, temizlik ihtiyacına ve zemine göre seçebileceğiniz zigzag ve kenar-köşe dahil olmak üzere 7 farklı mod sunar. Modlar arasında bulunan günlük program özelliği,  mobil cihazlardan kontrol edilebilir. Bu özellik sayesinde, temizliğin yapılması istediğiniz alanı ve saati ayarlayabilirsiniz.

Fantom Connect Uygulaması

Galaxy XY 38’in tüm özelliklerini mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz Fantom Connect uygulamasından rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca Türkçe konuşma özelliğine sahip olan akıllı robot, temizliğin başladığı ve bittiği zamanı konuşarak size haber verir.

Navigasyon Özelliği

Akıllı robot süpürge, evinizin bir haritasını çıkararak hafızasını kaydeder. Bu sayede mobil cihaz üzerinden sadece temizlik yapılmasını istediğiniz alanı seçebilirsiniz.

Düşme Koruması ile Güvenli Temizlik

Galaxy XY 38 akıllı robotun yan cepheleri yükseklik algılama sensörleri ile çevrilidir. Bu sensörlerin yardımıyla robot süpürge, yükseklik algıladığında yönünü başka bir tarafa çevirir. Bununla birlikte ürünün 2 cm’ye kadar tırmanma ve 20° eğimde hareket etme özelliği bulunur. Bu özellikleriyle süpürge, evinizi süpürürken halılarınızın üzerine tırmanır ve temizlenmeyen alan bırakmaz.

Yüksek Kapasiteli Toz ve Su Haznesi

Fantom Galaxy’nin toz haznesi 450 ml, su haznesi ise 300 ml’lik hacme sahiptir. Yüksek kapasite sayesinde temizlik boyunca toz haznesini boşaltmanıza, su haznesini de yeniden doldurmanıza gerek kalmaz. Ürün ikisi bir arada özelliği sayesinde zemini süpürdükten sonra silerek derinlemesine hijyen sunar.

Vibrasyonlu Mob

Akıllı robot süpürge, silme fonksiyonunu vibrasyon desteği ile tamamlar. Süpürgenin yüksek emiş gücü,küçük toz partiküllerini temizlerken, vibrasyonlu mob özelliği zeminde leke kalmasını engeller.

Teknik Özellikler

 • Model: Galaxy XY 38
 • Detay: Moplu Temizlik Robotu
 • Ürün Ağırlığı: 2.65 kg
 • Motor Tipi: BLDC Motor Nidec Japon
 • Motor Gücü: 38 W
 • Pil Kapasitesi: 2900 mAh
 • Çalışma Süresi: 130 dk
 • Şarj Süresi: 6 saat
 • Emiş Gücü: 2000 Pa
 • Çoklu Dil Desteği: Türkçe – İngilizce
 • Hepa Filtre: Var
 • Navigasyon Sistemi: Lazer + Gyro Navigasyon

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
450 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
300 ml
Hepa Filtre
Var
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.