Fantom Galaxy XY 38 Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Fantom Galaxy XY 38 Robot Süpürge

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Maksimum Güçle Minimum Ses

Fantom Galaxy 38 W gücünde motorla çalışır. Motor, iyi izole edildiği için maksimum emiş gücünde çalışırken bile sadece 65 dB ses çıkararak konforlu kullanım sağlar. Aynı zamanda robot süpürge, kompakt boyutlarına rağmen 2000 Pa emiş gücüne sahiptir.

Kesintisiz Temizlik Konforu

Robot süpürgenin 2900 mAh kapasitedeki bataryası altı saatte tam şarj seviyesine erişir. Tam şarj seviyesiyle ortalama 130 dakika süresince kesintisiz çalışmaya devam eder. Yüksek batarya kapasitesi sayesinde tam şarj seviyesiyle 270 metrekarelik bir alanın temizliğine yardımcı olur.

7 Farklı Temizlik Modu

Fantom Galaxy XY, temizlik ihtiyacına ve zemine göre seçebileceğiniz zigzag ve kenar-köşe dahil olmak üzere 7 farklı mod sunar. Modlar arasında bulunan günlük program özelliği,  mobil cihazlardan kontrol edilebilir. Bu özellik sayesinde, temizliğin yapılması istediğiniz alanı ve saati ayarlayabilirsiniz.

Fantom Connect Uygulaması

Galaxy XY 38’in tüm özelliklerini mobil cihazlarınıza yükleyeceğiniz Fantom Connect uygulamasından rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca Türkçe konuşma özelliğine sahip olan akıllı robot, temizliğin başladığı ve bittiği zamanı konuşarak size haber verir.

Navigasyon Özelliği

Akıllı robot süpürge, evinizin bir haritasını çıkararak hafızasını kaydeder. Bu sayede mobil cihaz üzerinden sadece temizlik yapılmasını istediğiniz alanı seçebilirsiniz.

Düşme Koruması ile Güvenli Temizlik

Galaxy XY 38 akıllı robotun yan cepheleri yükseklik algılama sensörleri ile çevrilidir. Bu sensörlerin yardımıyla robot süpürge, yükseklik algıladığında yönünü başka bir tarafa çevirir. Bununla birlikte ürünün 2 cm’ye kadar tırmanma ve 20° eğimde hareket etme özelliği bulunur. Bu özellikleriyle süpürge, evinizi süpürürken halılarınızın üzerine tırmanır ve temizlenmeyen alan bırakmaz.

Yüksek Kapasiteli Toz ve Su Haznesi

Fantom Galaxy’nin toz haznesi 450 ml, su haznesi ise 300 ml’lik hacme sahiptir. Yüksek kapasite sayesinde temizlik boyunca toz haznesini boşaltmanıza, su haznesini de yeniden doldurmanıza gerek kalmaz. Ürün ikisi bir arada özelliği sayesinde zemini süpürdükten sonra silerek derinlemesine hijyen sunar.

Vibrasyonlu Mob

Akıllı robot süpürge, silme fonksiyonunu vibrasyon desteği ile tamamlar. Süpürgenin yüksek emiş gücü,küçük toz partiküllerini temizlerken, vibrasyonlu mob özelliği zeminde leke kalmasını engeller.

Teknik Özellikler

 • Model: Galaxy XY 38
 • Detay: Moplu Temizlik Robotu
 • Ürün Ağırlığı: 2.65 kg
 • Motor Tipi: BLDC Motor Nidec Japon
 • Motor Gücü: 38 W
 • Pil Kapasitesi: 2900 mAh
 • Çalışma Süresi: 130 dk
 • Şarj Süresi: 6 saat
 • Emiş Gücü: 2000 Pa
 • Çoklu Dil Desteği: Türkçe – İngilizce
 • Hepa Filtre: Var
 • Navigasyon Sistemi: Lazer + Gyro Navigasyon

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GALAXY XY 38 TEMİZLİK ROBOTU
Üretim Yeri
Çin
Toz Haznesi
450 ML
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Toz Sensörü
EVET
Su Haznesi
300 ML
Su Haznesi Kapasitesi
300 ML VİBROSYONLU SU TANKI
Güç (w)
3 KADEMELİ VAKUM KONTROL
Akıllı Navigasyon
VAR
Hepa Filtre
VAR
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
60-70 DB
Toz Torbası Hacmi
450 ML
Kullanım Alanı
DÜZ ZEMİN+SERT ZEMİN+HALI
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Şarj Süresi
6 SAAT
Wi-fi Desteği
VAR
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
TDA
Marka
FANTOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok