Liectroux 1-X009B Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Liectroux 1-X009B Robot Süpürge

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Silme ve Süpürme Fonksiyonu

Liectroux 1-X009B robot süpürge, ıslak ve kuru çalışma özelliğine sahiptir. Arzu ettiğiniz takdirde zorlu yüzeylerde süpürme işlevini tamamlar. Hemen ardından da yerleri silerek etkili temizlik sağlar.

Yüksek Emiş Gücü

Liectroux 3000 Pa emiş gücü ile çalışır. Yüksek emiş gücü, yüzeydeki tozu ve kiri hızlı şekilde çekerek toz haznesine gönderir. Toz haznesi 0,6 litre kapasiteye sahiptir. Cihaz, yüksek toz haznesi kapasitesi sayesinde  geniş mekânların temizliğini tek seferde tamamlar.

Uzun Kullanım Süresi

Liectroux robot süpürge, 2000 MAh Li-ion bataryası ile uzun süreli kullanıma yardımcı olur. 2000 MAh batarya kapasitesi, robotun tek şarjla 120 dakika boyunca çalışmasını sağlar. Bu durum da size kesintisiz temizliğin konforunu sunar.

Engel Aşma Kabiliyeti

1-X009B süpürge, 15 mm yükseklikteki engelleri aşabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede süpürme işlemi sırasında halılarınızın üzerine tırmanarak temizlik işlemine devam eder. Engel aşma kabiliyeti, süpürme fonksiyonu sırasında ürüne müdahale etmenize gerek kalmadan temizliğin tamamlanmasını sağlar.

Kolaylık Sağlayan Su Tankı

Liectroux robot süpürgenin 180 ml kapasiteye sahip olan su tankı bulunur. Su tankı iyi izole edildiği için herhangi bir su sızıntısı yaşanmaz. Robot süpürgenin güçlü tasarımı sayesinde de silme fonksiyonu sırasında ideal su basıncıyla zemindeki kirler ve lekeler hijyen sağlayacak şekilde temizlenir.

Çift Taraflı Fırça

Robot süpürge, alt cephesini çevreleyen çift taraflı fırça ile çalışır. Çift taraflı fırça, üstün toz toplama kabiliyetiyle fark yaratır. Fırçanın bir tarafı geniş tozları toplarken, diğer tarafı gözle görülemeyecek kadar küçük partikülleri yok eder.

Uzaktan Kontrol Sistemi

Liectroux, beş metre uzaktan kontrol edilebilir sistemiyle kolaylık sağlar. Bu sayede uzaktan kumanda sayesinde cihazın tüm ayarlarını yerinizden kalkmadan rahatlıkla aktif hale getirebilirsiniz.

Otomatik Şarj Özelliği

Kompakt tasarıma sahip ve akıllı teknolojilerle güçlendirilmiş olan Liectroux 1-X009B robot süpürge, pil seviyesi düştüğünde sizin hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmadan şarj istasyonuna döner. Birkaç saat içerisinde şarj olan cihaz, yeniden çalışmaya hazır halde sizin talimatınızı bekler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Liectroux
  • Model: 1-X009B
  • Motor: 24 W
  • Güç Kaynağı: Li-ion batarya
  • Emiş Gücü: 3000 Pa
  • Merkez Fırçası: V-şekilli
  • Vakum Süresi: 100 dakika
  • Toz Haznesi Kapasitesi: 0,6 lt
  • Su Haznesi Kapasitesi: 180 ml

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
1-X009B ROBOT SÜPÜRGE
Üretim Yeri
Almanya
Emısgucu
3000 PA
Çalışma Süresi
120 DK
Emiş Gücü Ayarı
3000 PA
Toz Haznesi
0,6 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
YOK
Toz Sensörü
VAR
Güç (w)
YOK
Akıllı Navigasyon
YOK
Yükseklik (cm)
YOK
Boyutlar (gxyxd) (cm)
YOK
Motor Gücü
24 W
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
YOK
Siklon Filtre
YOK
Zamanlayıcı
YOK
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
YOK
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
LIECTROUX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok