Liectroux 1-X009B Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Silme ve Süpürme Fonksiyonu

Liectroux 1-X009B robot süpürge, ıslak ve kuru çalışma özelliğine sahiptir. Arzu ettiğiniz takdirde zorlu yüzeylerde süpürme işlevini tamamlar. Hemen ardından da yerleri silerek etkili temizlik sağlar.

Yüksek Emiş Gücü

Liectroux 3000 Pa emiş gücü ile çalışır. Yüksek emiş gücü, yüzeydeki tozu ve kiri hızlı şekilde çekerek toz haznesine gönderir. Toz haznesi 0,6 litre kapasiteye sahiptir. Cihaz, yüksek toz haznesi kapasitesi sayesinde  geniş mekânların temizliğini tek seferde tamamlar.

Uzun Kullanım Süresi

Liectroux robot süpürge, 2000 MAh Li-ion bataryası ile uzun süreli kullanıma yardımcı olur. 2000 MAh batarya kapasitesi, robotun tek şarjla 120 dakika boyunca çalışmasını sağlar. Bu durum da size kesintisiz temizliğin konforunu sunar.

Engel Aşma Kabiliyeti

1-X009B süpürge, 15 mm yükseklikteki engelleri aşabilme yeteneğine sahiptir. Bu sayede süpürme işlemi sırasında halılarınızın üzerine tırmanarak temizlik işlemine devam eder. Engel aşma kabiliyeti, süpürme fonksiyonu sırasında ürüne müdahale etmenize gerek kalmadan temizliğin tamamlanmasını sağlar.

Kolaylık Sağlayan Su Tankı

Liectroux robot süpürgenin 180 ml kapasiteye sahip olan su tankı bulunur. Su tankı iyi izole edildiği için herhangi bir su sızıntısı yaşanmaz. Robot süpürgenin güçlü tasarımı sayesinde de silme fonksiyonu sırasında ideal su basıncıyla zemindeki kirler ve lekeler hijyen sağlayacak şekilde temizlenir.

Çift Taraflı Fırça

Robot süpürge, alt cephesini çevreleyen çift taraflı fırça ile çalışır. Çift taraflı fırça, üstün toz toplama kabiliyetiyle fark yaratır. Fırçanın bir tarafı geniş tozları toplarken, diğer tarafı gözle görülemeyecek kadar küçük partikülleri yok eder.

Uzaktan Kontrol Sistemi

Liectroux, beş metre uzaktan kontrol edilebilir sistemiyle kolaylık sağlar. Bu sayede uzaktan kumanda sayesinde cihazın tüm ayarlarını yerinizden kalkmadan rahatlıkla aktif hale getirebilirsiniz.

Otomatik Şarj Özelliği

Kompakt tasarıma sahip ve akıllı teknolojilerle güçlendirilmiş olan Liectroux 1-X009B robot süpürge, pil seviyesi düştüğünde sizin hiçbir ayar yapmanıza gerek kalmadan şarj istasyonuna döner. Birkaç saat içerisinde şarj olan cihaz, yeniden çalışmaya hazır halde sizin talimatınızı bekler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Liectroux
  • Model: 1-X009B
  • Motor: 24 W
  • Güç Kaynağı: Li-ion batarya
  • Emiş Gücü: 3000 Pa
  • Merkez Fırçası: V-şekilli
  • Vakum Süresi: 100 dakika
  • Toz Haznesi Kapasitesi: 0,6 lt
  • Su Haznesi Kapasitesi: 180 ml

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
600 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
180 ml
Hepa Filtre
Yok
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.