Liectroux C30B Robot Süpürge ve Paspas

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Aşılabilir Engel Yüksekliği ile Ergonomik Kullanım

Robot süpürgede bulunan akıllı sistem sayesinde kullanıcılar gerçeküstü bir kullanım sağlamaktadır. Ürünün 20 mm aşılabilir engel yüksekliği sayesinde her alanda kolayca temizleme işlemi yapılabilir.

Çalışma Modu ile Farklı Kullanım Alanları

Üründe bulunan 3 farklı çalışma modu sayesinde farklı alanlarda etkili bir temizlik yapmak mümkün olmaktadır. Kullanıcılar dilediği temizlik modunu pratik bir şekilde seçerek toz ve kirden kolayca kurtulabilir.

Minimum Ağırlık ile Maksimum Performans

Üründe bulunan 3.5 kg ağırlık, 300 mm en ve 10 mm boy ergonomik bir kullanım sağlayarak evin her yerine girer, etkili bir temizlik için üstün bir performans sağlar. Ürünün mükemmel filtre sistemi sayesinde benzersiz bir deneyim yaşanır.

Çalışma Süresi ile Etkin Temizlik

Üründe bulunan etkili temizleme teknolojisi sayesinde kullanıcılar 120 dakikaya kadar etkili bir arındırma işlemi gerçekleştirebilir. Akıllı robot çalışma süresi sayesinde etkili bir temizliği mükemmel bir şekilde yerine getirir. Ürünün kuru emiş gücü düz zeminde 0.35 litre toz kapasitesi ile profesyonel bir çözüm sunar. Ürünün güçlü emiş gücü sayesinde zeminde oluşan kir, toz, kırıntı veya saç teli sıra dışı bir şekilde etkili olarak temizlenebilir. Ürünün pil teknolojisi uzun ömürlü bir yapı oluşturarak kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatmaktadır. Üründe bulunan akıllı navigasyon ve 2 saat süren şarj süresi gerçeküstü bir deneyim sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
350 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
Hepa Filtre
Yok
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.