Proscenic 830T Mop Akıllı Robot Süpürge (Proscenic Türkiye Garantili)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

İnce Tasarımlı Akıllı Robot

Proscenic 830T Mop akıllı robot süpürge 7.6 cm uzunluğundaki gövdesi sayesinde girilmesi en zor yerlere bile kolayca ulaşır. Koltuk ve sehpa altlarında tozdan iz bırakmaz.

Tek Su Haznesiyle Tüm Evi Temizler

350 ml hacimli su tankına sahip olan 830T akıllı robot süpürge, tek seferde 120 m2 büyüklüğündeki bir evi temizleyebilir. Süpürme ve mop işlemlerini zahmetsizce yürütür.

Tozdan Arınan Zeminler

830T akıllı robot süpürge, 2200 Pa değerinde yüksek emiş gücüne sahiptir. Bu özelliği sayesinde yerleri toz, kir, kırıntı ve saç tellerinden arındırır. Gözle görülür bir ferahlık hissi yaratır.

Su Tasarruflu Yer Silme Özelliği

Robotunuzu akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama sayesinde uzaktan yönetebilirsiniz. Akıllı robotunuzu istediğiniz alana yönlendirerek tekrar silmesini sağlayabilirsiniz. Eşit miktarda su püskürtme özelliği bulunan 830T akıllı mop robot süpürge sayesinde su tasarrufu sağlayabilirsiniz.

İki Yönlü Uzayabilen Fırça Yapısı

Proscenic 830T mop akıllı robot süpürgenin motor fırçası yoktur. Motor hızı 15.000 rpm değerindedir. İki yönlü uzayan fırçaları sayesinde etkili bir temizlik yapar.

Yüksek Kapasiteli Toz Haznesi

Ulaşılması zor köşeleri bile kolayca temizleyen robot, duvar kenarlarından boyuna temizlik yapar. Bu sayede en ince kir tanelerini bile 600 ml hacimli bir toz haznesine hapseder. 

Sanal Duvarla Sınırları Belirler

Evde robotun girmesini istemediğiniz alanlar olabilir. Bu durumda harita üzerinde girilmesini istemediğiniz alanları belirleyebilirsiniz. Robot, bu alanlara sanal bir sınır çizer ve temizliği bu sınırlar dahilinde yapar.

Otomatik Şarj Yenileme

Robotonuzun şarjı azalmaya başladığında kendi kendine yuvasına döner. Şarj süresi bittiğinde ise yüzeyleri temizlemeye devam eder. Tırmanma fonksiyonu bulunan cihaz, halıları da derinlemesine temizler.

Özellikler

  • Çalışma Süresi: 100-130 dk
  • 2500 mAh Batarya
  • Toz Toplama Kapasitesi: 400 ml
  • Şarj Süresi: 5 saat
  • Düşme ve Çarpışma Engelleyici Sensörler

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
600 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
350 ml
Hepa Filtre
Yok
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Yok

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.