Proscenic M8 Pro Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum&Mop Süpürge (Proscenic Türkiye Garantili)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Otomatik Toz Toplama Sistemi ile Zahmetsiz Temizlik

Proscenic M8 Pro akıllı çöp istasyonlu robot, otomatik toz toplayıcı yuvası sayesinde robot içinde biriken toz ve kiri kolayca içine çeker. Bu sayede süpürme işlemi sonunda robottaki pisliği siz temizlemek zorunda kalmazsınız. Arka girişli toz toplayıcı sistem, çekiş yolunda oluşan girinti ve çıkıntıları önleyerek tıkanma sorununa da engel olur.

Tek Dokunuşla Yuvaya Dönüş

Tüm evin haritasını çıkararak derinlemesine bir temizlik yapar. Süpürme işlemine ara vermek istediğinizde yuva üzerindeki tuşa basarak robotu geri çağırabilirsiniz. Robot haritadaki en kestirme yolu izleyerek yuvasına döner.

Eşit Miktarda Su Dağıtma Özelliği

M8 Pro akıllı çöp istasyonlu robot 3 seviyeli ayarlanabilir su hacmine sahiptir. Mop görevini yerine getirirken zemine eşit miktarlarda su dağıtır ve fazladan su birikmesini önler. Süpürme ve silme işlemlerini kolayca yerine getirebilen robot, 280 ml toz ve 300 ml su haznesine sahiptir.

Üçlü Geçiş Sistemi

Özel bir uygulama ile çalışan “Y” silme tekniği sayesinde zemini tüm toz ve kirlerden arındırır. Üçlü geçiş sistemi adı verilen bu silme yöntemi öne, yanlara ve geriye doğru gidiş gelişleri ifade eder.

Güçlü Batarya ile Kesintisiz Temizlik

Proscenic M8 Pro akıllı çöp istasyonlu robot vacuum&mop süpürge, 5200 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Uzun süre dayanıklı olan bataryası sayesinde tüm evi pırıl pırıl yapar.

Derinlemesine Temizlenen Halılar

Robotunuz halı kaplı zemine ulaştığında bunu otomatik olarak algılar. Halı denetim fonksiyonu anında devreye girer. Maksimum emiş gücüne geçen robot, halılarınızı derinlemesine temizler.

Girilmesini İstemediğiniz Bölgeleri Belirleyin

M8 akıllı robot, evinizin haritasını çıkarırken girilmesini istemediğiniz alanları manuel olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca, bir ya da birden fazla oda için tekrar temizleme ayarı da yapabilirsiniz.

Kolay Şarj İmkanı

Proscenic M8 Pro robot süpürge şarjı azaldığında temizliğe ara verir ve kısa yolu kullanarak yuvasına döner. Hızlı bir biçimde şarj olan robot, temizliğe kaldığı yerden devam eder.

Özellikler

  • Aşılabilir Engel: 10 mm
  • Çalışma Süresi: 200 dk
  • Ses Seviyesi: 40 dB
  • Şarj Süresi: 4 saat
  • Emiş Türü: Kuru
  • 2 Aşamalı Temizleme Teknolojisi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Toz Haznesi Kapasitesi
280 ml
Aşılabilir Engel
Var
Su Haznesi Kapasitesi
300 ml
Hepa Filtre
Yok
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.